poltry
23.11.13,13:46
Dobrý deň,


chcem sa s Vami podeliť o včerajší zážitok.Takže,včera u nás doma prebiehal deň, ako každý iný.Papučková kultúra,zapnutá telka a pozerali sme film,ktorý som si stiahol z netu.Pravidelne si vždy okolo 18.00 varím kávičku.Takže aj včera som si išiel do kuchyne uvariť kávu.O chvíľu pribehla za mnou aj manželka,že si ide aj ONA urobiť kávu.Čo mi bolo dosť čudné,lebo v stačilo iba zakričať z obývačky,že má chuť na kávu a ja by som ju urobil aj pre ňu.Lebo vlastne takto to bežne robievame.Takže sme si tu kávu uvarili a každý si niesol svoj pohár smerom do obývačky kde sme chceli dopozerať film.Ako prvá šla manželka a ja som cupkal za ňou.Keď vošla do obývačky zrazu mi hovorí......TU NIEČO HORÍ,LEBO CÍTIM DYM,CÍTIŠ HO AJ TY????..spýtala sa ma.V tom okamihu som ho zacítil aj ja.Vystrašený som rýchlo položil kávu na stôl,pozerajúc sa dookola,čo sa vlastne deje.Okamžite som sa išiel pozrieť na zásuvku za televízorom..tá bola v poriadku,skontroloval som aj ďalšiu z ktorej sú napojené laptopy...tá bola tiež ok.Nechápavo som stal uprostred obývačky aj s manželkou.V tom sa ma znova hovorí...AHA POZERAJ SA VIDÍŠ AJ TY TEN DYM???....a prstom pritom ukazovala na kreslo.Môj zrak sa uprel na miesto ,na ktoré mi ukazovala.Neveriacky vlastným očiam a komentárom PANEBOŽE TO ČO JE... som videl,ako oblak dymu pomaličky stúpa smerom hore a pritom bolo všade cítiť strašný zápach spáleniny.Cez kreslo bola prehodená manželkina mikina ,tak som ju v okamihu schmatol a odhodil na zem.Zrazu v jednej sekunde sa tento dym rozplynul.Tak záhadne ako sa zjavil ,rovnako sa aj stratil.V tom istom okamžiku manželka zasvietila stropné svetlo,lebo jemne svietila iba malá lampa s televízorom.Dobrých pár sekúnd sme mlčiaci nechápavo na seba pozerali.Pomaly som začal kontrolovať kreslo zo všetkých strán,no nič čo by javilo známky spáleného miesta som nenašiel.Pozeral som aj mikinu ,ktorú som predtým odhodil na zem.No tá bola tiež v poriadku.Otvorili sme okná aby sa ten smrad spáleniny vyvetral.Manželka zavolala aj dcérku ,ktorá bola aj s kamarátkou v izbe nech okamžite príde do obývačky.Obe prišli k nám a ich prvá veta bola...PREBOHA ČO TU HORÍ,AKÝ TU JE STRAŠNÝ SMRAD.
buchač
23.11.13,14:19
Dobrý deň,


Nechápavo som stal uprostred obývačky aj s manželkou.V tom sa ma znova hovorí...AHA POZERAJ SA VIDÍŠ AJ TY TEN DYM???....a prstom pritom ukazovala na kreslo.Môj zrak sa uprel na miesto ,na ktoré mi ukazovala.Neveriacky vlastným očiam a komentárom PANEBOŽE TO ČO JE... som videl,ako oblak dymu pomaličky stúpa smerom hore a pritom bolo všade cítiť strašný zápach spáleniny.Cez kreslo bola prehodená manželkina mikina ,tak som ju v okamihu schmatol a odhodil na zem.Zrazu v jednej sekunde sa tento dym rozplynul.Tak záhadne ako sa zjavil ,rovnako sa aj stratil....PREBOHA ČO TU HORÍ,AKÝ TU JE STRAŠNÝ SMRAD.

...a na obed bolo čo za menu ...???
misoft
23.11.13,14:22
.....a ten stiahnutý film - bol aspoň dobrý?......
lujza.j
23.11.13,14:35
....som vedela, že toto nemám čítať:eek:
buchač
23.11.13,14:39
....som vedela, že toto nemám čítať:eek:
...a čo sa stalo moja ???
Pustila si cez tangáče do kresla a teraz máš v kresle smrad ??? :D :D :D
lujza.j
23.11.13,14:42
....som vedela, že toto nemám čítať:eek:
...a čo sa stalo moja ???
Pustila si cez tangáče do kresla a teraz máš v kresle smrad ??? :D :D :D
ešče NE:---
ale mne sa minulý rok doma tiež diali veci....:eek:
duves
23.11.13,15:12
.....a ten stiahnutý film - bol aspoň dobrý?......
lepšie ako stiahnuty film, su stiahnute nohavičky
duves
23.11.13,15:15
....kde sme chceli dopozerať film....
Keď vošla do obývačky zrazu mi hovorí......TU NIEČO HORÍ,LEBO CÍTIM DYM,CÍTIŠ HO AJ TY????......
..AHA POZERAJ SA VIDÍŠ AJ TY TEN DYM???... kamarátkou v izbe nech okamžite príde do obývačky.Obe prišli k nám a ich prvá veta bola...PREBOHA ČO TU HORÍ,AKÝ TU JE STRAŠNÝ SMRAD.
To je novy druh americkych filmov, ked nie iba vidite, ale aj citite
lujza.j
23.11.13,15:16
.....a ten stiahnutý film - bol aspoň dobrý?......
lepšie ako stiahnuty film, su stiahnute nohavičky
doma nohavičky:D a načo:---
lujza.j
23.11.13,15:17
hej chlapi!!! nerobte si prdel dobre!!!
misoft
23.11.13,15:20
... kto si robí prdel? :D
lujza.j
23.11.13,15:23
ja určite neé!...sa ti doma ešte nediali paranormálne javy čooo??:eek:
duves
23.11.13,15:24
doma nohavičky:D a načo:---
Ved pozrieť, čo je pod nimi nového
buchač
23.11.13,15:25
doma nohavičky:D a načo:---
Ved pozrieť, čo je pod nimi nového

...šak to stačí iba tú šnúrku dať bokom ...
...alebo vybrať z onej ... :D :D :D
lujza.j
23.11.13,15:30
doma nohavičky:D a načo:---
Ved pozrieť, čo je pod nimi nového
nového? nič.....furt je tam len onááá:D:---
misoft
23.11.13,15:30
ja určite neé!...sa ti doma ešte nediali paranormálne javy čooo??:eek:
lu - vieš čo je paranormálny jav? Manželka, ktorá nefrfle, že muž zase málo domov doniesol.....
lujza.j
23.11.13,15:32
doma nohavičky:D a načo:---
Ved pozrieť, čo je pod nimi nového

...šak to stačí iba tú šnúrku dať bokom ...
...alebo vybrať z onej ... :D :D :D
Buchačisko ty to nejak poznáš...nosíš tangáče čoo:D... šak sa nehanbi:---
lujza.j
23.11.13,15:33
ja určite neé!...sa ti doma ešte nediali paranormálne javy čooo??:eek:
lu - vieš čo je paranormálny jav? Manželka, ktorá nefrfle, že muž zase málo domov doniesol.....
to fááákt:D.....toto nepoznám nemám manželku:---
poltry
23.11.13,15:33
klasika...sama prdel...tu môže človek aj umrieť a budete si robiť prdel....
misoft
23.11.13,15:33
Nenosí - on ich "len" testuje" (ale asi nie na sebe.....) na ťah......
lujza.j
23.11.13,15:34
klasika...sama prdel...tu môže človek aj umrieť a budete si robiť prdel....
ja??? ved ja tu bojujem za serióznosť v tejto téme!!!
misoft
23.11.13,15:35
klasika...sama prdel...tu môže človek aj umrieť a budete si robiť prdel....
A čuduješ sa? Tu sa často robí prdel zo všetkého...... ak neumrieme od ......, tak aspoň od rehotu!
lujza.j
23.11.13,15:35
Nenosí - on ich "len" testuje" (ale asi nie na sebe.....) na ťah......
duški ty čo si jeho hovorca:D...si sa teraz priznal ty ich testuješ!!:D:D
duves
23.11.13,15:35
klasika...sama prdel...tu môže človek aj umrieť a budete si robiť prdel....
my si prdel nerobíme, prave som sa dozvedel, že pod nohavičkami nie je nič nove. Z jednej strany je onááá a dodavam, že z druhej strany je prdel
lujza.j
23.11.13,15:36
:D
poltry
23.11.13,15:38
hahaha...poraďáci prdeláci
misoft
23.11.13,15:39
Nenosí - on ich "len" testuje" (ale asi nie na sebe.....) na ťah......
duški ty čo si jeho hovorca:D...si sa teraz priznal ty ich testuješ!!:D:D
Jááááá??? :eek::eek:

Ani za svet - ja radšej bez ...... aspoň sa nenadriem..... :D:D

http://www.celysvet.cz/skin/smile/s10745.gif
Rozalka
23.11.13,15:40
a čo je vlastne otázka?
lujza.j
23.11.13,15:40
hahaha...poraďáci prdeláci
ked bol sviatok pamiatka zosnulých bol si každému blízkemu na hrobe?
buchač
23.11.13,15:43
klasika...sama prdel...tu môže človek aj umrieť a budete si robiť prdel....

Teraz vážne !!!
Je viacero možností :
Dá sa umrieť s úsmevom na tvári ...dokonca aj v boji .
Radšej umrieť s úsmevom na tvári a smiechom v duši , ako opačne ...
Nešetri úsmevom. Úsmev obohacuje tých, ktorým je určený bez toho, že by teba ochudobnil. (Anglické príslovia)
poltry
23.11.13,15:43
otázka je ....či sa niekedy s niećim podobným nestretol ,alebo aspoň o niečom podobnom nepočul...čo to vlastne znamená
poltry
23.11.13,15:45
hahaha...poraďáci prdeláci
ked bol sviatok pamiatka zosnulých bol si každému blízkemu na hrobe?


no teraz si ma dostala...priznám sa ...nebol
misoft
23.11.13,15:45
...čo to vlastne znamená
...znamená to ..... nenechávajte zapnutú elektroniku bez dozoru........ :D
lujza.j
23.11.13,15:45
hahaha...poraďáci prdeláci
ked bol sviatok pamiatka zosnulých bol si každému blízkemu na hrobe?


no teraz si ma dostala...priznám sa ...nebol
vidíš ja si prdel nerobím....
buchač
23.11.13,15:46
klasika...sama prdel...tu môže človek aj umrieť a budete si robiť prdel....
Existuje aj druhá varianta ...:rolleyes:
Kľudne sa posuniem/e o nejakú vzdialenosť trochu vyššie ...
Máš na výber dve možnosti ... :D :D :D
misoft
23.11.13,15:47
hahaha...poraďáci prdeláci
ked bol sviatok pamiatka zosnulých bol si každému blízkemu na hrobe?


no teraz si ma dostala...priznám sa ...nebol
vidíš ja si prdel nerobím....
No vidíš, ani ja som nebol - ale 100m od bydliska mám kríž - takže aspoň všeobecne všetkým....... potom mi nič v byte záhadne nedymí......
poltry
23.11.13,15:50
hahaha...poraďáci prdeláci
ked bol sviatok pamiatka zosnulých bol si každému blízkemu na hrobe?


no teraz si ma dostala...priznám sa ...nebol
vidíš ja si prdel nerobím....


ale v minulosti sa mi to nestalo ,keď bol sviatok zosnulých a ja som bol v zahraničí...a nebol som zapáliť sviečku ...neviem naozaj neviem prečo sa to stalo...ale prisahám ,že je všetko pravda čo sa stalo
lujza.j
23.11.13,15:59
ja ti verím!
poltry
23.11.13,16:07
pýtal som sa aj susedov ,či sa tu v paneláku ,alebo v našom byte niečo nestalo...sused nad nami mi povedal ,že kedysi dávno sa na prízemí obesil mladý chalan...sem tam sa u nás deju čudné veci,ale toto bolo trochu silné aj na mňa...manželka chce odísť..chce predať byt
kopretinka
23.11.13,16:11
:eek:ďalej nečítam........:confused:
poltry
23.11.13,16:13
až by som vedel ,že mi vie niekto seriozne poradiť tak by som napísal všetko to,čo sa nám tu stalo...
lujza.j
23.11.13,16:15
viem, že sa tu už debatilo na takúto "nôtu"....ale neviem ako sa téma volala....
misoft
23.11.13,16:16
...no takto - nie sme odborníci (teda aspoň ja) na paranormálne javy - snáď by pomohli Scullyova a Mulder - ale tí nepomôžu - veď sú to filmové postavy......
Takže sa tu len "všeobecne" rozoberáme, čo a ako......
poltry
23.11.13,16:24
viem ,že mŕtvi neublíži živému,ale občas mi tu prebehnú zimomriavky po chrbáte
lujza.j
23.11.13,16:27
moja kolegyňa okrem iného /nechcela som aby mi povedala/ má doma občas problém s rádiom....vedia, že ho vypli ...prídu domov a hraje....:eek:
poltry
23.11.13,16:34
Prosím Vás....ja viem ,že Vám to príde komické...,ale chcem sa spýtať čo to znamená...keď priletia holuby k Vašemu oknu a sadnú si na parapetu a ťukajú zobákmi na okno...stalo sa to trikrát,bolo to v lete...je zaujimavé ,že z desiatok okien si vybrali práve naše..bolo to v lete a tým sa vlastne začali diať tie ďalšie veci...je toho veľa
kukučka
23.11.13,16:39
hlavne to nepíš tu na poradu a vraj o čom píše Richard
http://www.porada.sk/t228557-p2-slusnost-na-porade.html
buchač
23.11.13,16:42
Prosím Vás....ja viem ,že Vám to príde komické...,ale chcem sa spýtať čo to znamená...keď priletia holuby k Vašemu oknu a sadnú si na parapetu a ťukajú zobákmi na okno...stalo sa to trikrát,bolo to v lete...je zaujimavé ,že z desiatok okien si vybrali práve naše..bolo to v lete a tým sa vlastne začali diať tie ďalšie veci...je toho veľa

holubník Ak nechceš trpieť, dbaj viac na poriadok.
holub, holubicaSymbol erotického zblíženia.
holub, holubica holubník Prináša zisk a výhru.
holub, holubica kŕmiť Ak pomôžete svojim známym budete za to odmenení.
holub, holubica obchodník s holubmi Blížia sa radostné časy.
holub, holubica plašiť, chytať, zabiť Prídete o priazeň známych.
holub, holubica počuť hrkútať Zjednotenie dvoch milujúcich sa ľudí.
holub, holubica vidieť dva holuby cukrovať sa Čaká vás šťastná láska a priateľstvo.
holub, holubica vidieť letieť Získate nové dôležité kontakty.
holub, holubica vidieť veľa holubov Prináša šťastie v domácnosti.
holuby lietajúce Zažiješ príjemné udalosti.
holuby na streche Dostaneš dobré správy, ktoré ťa poučia, čo máš robiť.
poltry
23.11.13,16:43
hlavne to nepíš tu na poradu a vraj o čom píše Richard


neviem ,teraz som ťa nepochopil...ja naozaj chcem aby ľudia vedeli ,že je niečo čomu ani ja nerozumiem...zajtra chceme ísť k farárovi...ja tu nekalím vodu ..píšem iba pravdu čo sa deje u nás
duves
23.11.13,16:47
Prosím Vás....ja viem ,že Vám to príde komické...,ale chcem sa spýtať čo to znamená...keď priletia holuby k Vašemu oknu a sadnú si na parapetu a ťukajú zobákmi na okno...stalo sa to trikrát,bolo to v lete...je zaujimavé ,že z desiatok okien si vybrali práve naše..bolo to v lete .....
To chceli natačať volne pokračovanie popelky, čiže popelka2 z letneho prostredia
http://www.youtube.com/watch?v=Dd0K_PA3iH0
kukučka
23.11.13,16:48
hlavne to nepíš tu na poradu a vraj o čom píše Richard


neviem ,teraz som ťa nepochopil...ja naozaj chcem aby ľudia vedeli ,že je niečo čomu ani ja nerozumiem...zajtra chceme ísť k farárovi...ja tu nekalím vodu ..píšem iba pravdu čo sa deje u nás
nuž keď ti neprekážajú tie komentáre...
PS
http://www.porada.sk/t228557-p2-slusnost-na-porade.html
doplnila som link aj do pôvodnej odpovede
poltry
23.11.13,16:49
[QUOTE="poltry"]Prosím Vás....ja viem ,že Vám to príde komické...,ale chcem sa spýtať čo to znamená...keď priletia holuby k Vašemu oknu a sadnú si na parapetu a ťukajú zobákmi na okno...stalo sa to trikrát,bolo to v lete...je zaujimavé ,že z desiatok okien si vybrali práve naše..bolo to v lete .....
To chceli natačať volne pokračovanie popelky, čiže popelka2 z letneho prostredia
http://www.youtube.com/watch?v=Dd0K_PA3iH0[/QUO


to je dobre ,že ťa humor neopúšťa...
poltry
23.11.13,16:53
Prosím Vás....ja viem ,že Vám to príde komické...,ale chcem sa spýtať čo to znamená...keď priletia holuby k Vašemu oknu a sadnú si na parapetu a ťukajú zobákmi na okno...stalo sa to trikrát,bolo to v lete...je zaujimavé ,že z desiatok okien si vybrali práve naše..bolo to v lete a tým sa vlastne začali diať tie ďalšie veci...je toho veľa

holubník Ak nechceš trpieť, dbaj viac na poriadok.
holub, holubicaSymbol erotického zblíženia.
holub, holubica holubník Prináša zisk a výhru.
holub, holubica kŕmiť Ak pomôžete svojim známym budete za to odmenení.
holub, holubica obchodník s holubmi Blížia sa radostné časy.
holub, holubica plašiť, chytať, zabiť Prídete o priazeň známych.
holub, holubica počuť hrkútať Zjednotenie dvoch milujúcich sa ľudí.
holub, holubica vidieť dva holuby cukrovať sa Čaká vás šťastná láska a priateľstvo.
holub, holubica vidieť letieť Získate nové dôležité kontakty.
holub, holubica vidieť veľa holubov Prináša šťastie v domácnosti.
holuby lietajúce Zažiješ príjemné udalosti.
holuby na streche Dostaneš dobré správy, ktoré ťa poučia, čo máš robiť.


ani jedno nepasuje na to čo sa stalo u nás...a môžem pokračovať
duves
23.11.13,17:42
to je dobre ,že ťa humor neopúšťa...
že nie?
http://www.youtube.com/watch?v=Pgg3OZKSQyI
vlado 33
23.11.13,17:59
Zdá sa mi, že niečo dlhuješ a ten dotyčný ťa prenasleduje aj po svojej smrti. Choď sa vyspovedať, pomôžeš sebe a hlavne cirkvi, nezabudni peňaženku.
poltry
23.11.13,17:59
to je dobre ,že ťa humor neopúšťa...
že nie?
http://www.youtube.com/watch?v=Pgg3OZKSQyI


ty ani nevieš o čom je reč,ale si funny chlapče nech sa ti darí komiku..
duves
23.11.13,18:01
O čom je vlastne reč?
srska
23.11.13,18:30
tento by vedel (http://www.liveleak.com/ll_embed?%20f=bd6b41971375) - myslím toho komentátora
duves
23.11.13,18:35
tento by vedel (http://www.liveleak.com/ll_embed?%20f=bd6b41971375) - myslím toho komentátora
To je USAMA vo výcvikovom tábore
poltry
23.11.13,18:41
tento by vedel (http://www.liveleak.com/ll_embed?%20f=bd6b41971375) - myslím toho komentátora


srska ,ale len srší s Teba sranda......ste tu taká VEĽKA RODINA SRANDISTOV
srska
23.11.13,18:45
tento by vedel (http://www.liveleak.com/ll_embed?%20f=bd6b41971375) - myslím toho komentátora


srska ,ale len srší s Teba sranda......ste tu taká VEĽKA RODINA SRANDISTOV
by si bol prekvapený čo všetko taký šaman vie vysvetliť. dymiace kreslo - toť malina pre šamana
poltry
23.11.13,19:26
tento by vedel (http://www.liveleak.com/ll_embed?%20f=bd6b41971375) - myslím toho komentátora


srska ,ale len srší s Teba sranda......ste tu taká VEĽKA RODINA SRANDISTOV
by si bol prekvapený čo všetko taký šaman vie vysvetliť. dymiace kreslo - toť malina pre šamana


DOBRE MOJA...nechaj to tak ty šamanka
kopretinka
23.11.13,19:27
srskaaaaaaaaa,ty šamanka stará :D
Žabinka
23.11.13,19:33
:D:D:D
hubatá
23.11.13,19:35
Poltry, tu sa človek vďaky nedožije za skvelý sci-fi román, ich zaujímajú také prízemné veci ako tangáče, záhorácka fazuľovica s údeným, marihuana a zbabraný sex .......
buchač
23.11.13,19:46
Poltry, tu sa človek vďaky nedožije za skvelý sci-fi román, ich zaujímajú také prízemné veci ako tangáče, záhorácka fazuľovica s údeným, marihuana a zbabraný sex .......

Hm ...hubík , Ty si ale asi potom z inej galaxie ...

Keď si vezmem nejaké sci - fi , tak čítal som už aj lepšie , ako poviedku " Dymiace kreslo "...a aj videl nejaký ten film ...
Tangáče nejak neriešim , šnúrka do riti zarezaná ???...nech si každý nosí , čo len chce . Ale inak poviem , že tangáče na peknom ženskom tele sú krásna vec ...
Fazuľovicu a marišku nejak nemusím ...obe škodia ...

...a ten zbabraný sex ???...ak je toto pre Teba prízemná vec , nuž potom vďaka ...
kukučka
23.11.13,19:56
Stručne a jasne, čo by si robil na jeho mieste?
lujza.j
23.11.13,20:13
pokiaľ človek nezažije niečo zvláštne čo sa nedá vysvetliť neuverí....že sa veci dejú....
misoft
23.11.13,20:54
Stručne a jasne, čo by si robil na jeho mieste?
Nechať veciam voľný priebeh - pokiaľ neškodí, je to v poriadku.........
duves
24.11.13,05:31
... a zbabraný sex .......
To ako vyzerá?:eek:
hubatá
24.11.13,05:43
Ako? Nuž začne ti dymiť kreslo ......
buchač
24.11.13,05:57
Stručne a jasne, čo by si robil na jeho mieste?
Otázka na mňa ???

Nuž videl a zažil som všeličo ...
...dostrieľané srdce a chlapec žil , hada proti vetru piškať ...
Ale dymiť kreslo teda ešte nie ...

Takže .........Neviem .
hubatá
24.11.13,06:03
áááá začína čas adventu, čas žobrania od všelijakých nadácií založených tými ktoré by neboli potrebné keby zakladatelia nekradli: prispejte na chorých, na opustené deti v detských domovoch, na starých, chudobných, na opustených psíkov, na mačičky ........ Je tu čas vetrania drahých kožuchov manželiek prominentov pred TV kamerami ako varia čaj, kapustnicu, s perfektným make-upom ako štítivo hladkajú psíka, aby bolo vidno prstene .......

A neprispejem!!!
Nemienim podporovať svojimi peniazmi vychádzajúce spevácke hviezdičky aby sa zviditeľnili pred TV a pritom za celý rok nenasypali túlavému psíkovi alebo mačičke ani granule pod kontajner. Nepošlem sms, lebo tamtí vidia v podhradí žobrákov a majú takú moc aby to zmenili. Neprispejem lebo si neobuli gumáky aby lopatou pomohli vyhadzovať bordel po povodni, aby v land-roweri doviezli minerálky do vytopenej dediny, neprispejem lebo 95 % detí z detských domovov má žijúcich rodičovm, ale nepracujúcich z ktorých sa stávajú neprispôsobiví za čo môžu zasa len tí na hradnom kopci.

Takže Hubatá neprispeje!
buchač
24.11.13,06:17
áááá začína čas adventu, čas žobrania od všelijakých nadácií založených tými ktoré by neboli potrebné keby zakladatelia nekradli: prispejte na chorých, na opustené deti v detských domovoch, na starých, chudobných, na opustených psíkov, na mačičky ........ Je tu čas vetrania drahých kožuchov manželiek prominentov pred TV kamerami ako varia čaj, kapustnicu, s perfektným make-upom ako štítivo hladkajú psíka, aby bolo vidno prstene .......

A neprispejem!!!
Nemienim podporovať svojimi peniazmi vychádzajúce spevácke hviezdičky aby sa zviditeľnili pred TV a pritom za celý rok nenasypali túlavému psíkovi alebo mačičke ani granule pod kontajner. Nepošlem sms, lebo tamtí vidia v podhradí žobrákov a majú takú moc aby to zmenili. Neprispejem lebo si neobuli gumáky aby lopatou pomohli vyhadzovať bordel po povodni, aby v land-roweri doviezli minerálky do vytopenej dediny, neprispejem lebo 95 % detí z detských domovov má žijúcich rodičovm, ale nepracujúcich z ktorých sa stávajú neprispôsobiví za čo môžu zasa len tí na hradnom kopci.

Takže Hubatá neprispeje!
http://media.tumblr.com/tumblr_mbmtxfknJA1ry5nic.gif
http://media.tumblr.com/tumblr_mcd5fnjzey1ry5nic.gif http://media.tumblr.com/tumblr_md4tlnH2fa1ry5nic.gif
pepsikova
24.11.13,08:04
..no teda!..to, čo sa nikdy nikde nestane, na porade je bežná vec!..zatiahnuť do ducháriny tangáče a zbabraný sex- dobre som sa tu zasmiala!..
..ale celkom vážne k téme...ak máš známeho, čo má mačku, alebo psíka, priveď ich do svojho bytu,tak na dve, tri hodinky.,aj dlhšie ....zvieratá majú zvláštny cit pre to, čo nám je nepochopiteľné..tam, kde je spodná voda pod domom, alebo priveľmi železitá zem, alebo silnejšie magnetické pole, tam sa dobre necítia, neľahnú si tam a sú veľmi nepokojné...majiteľ zvieratka to potom bude vidieť, či sa v tvojom dome zvieratko "udomácni" tak, že si niekde ľahne a spokojne zaspí,alebo či chodí, hľadá, vrtí sa,ježí a cúva..vtedy sa bojí..a my nemusíme mať podozrenie, že v byte je niečo, lebo my nič nevidíme...ale zviera cíti..
misoft
24.11.13,13:45
áááá začína čas adventu, čas žobrania od všelijakých nadácií založených tými ktoré by neboli potrebné keby zakladatelia nekradli: prispejte na chorých, na opustené deti v detských domovoch, na starých, chudobných, na opustených psíkov, na mačičky ........ Je tu čas vetrania drahých kožuchov manželiek prominentov pred TV kamerami ako varia čaj, kapustnicu, s perfektným make-upom ako štítivo hladkajú psíka, aby bolo vidno prstene .......

A neprispejem!!!
Nemienim podporovať svojimi peniazmi vychádzajúce spevácke hviezdičky aby sa zviditeľnili pred TV a pritom za celý rok nenasypali túlavému psíkovi alebo mačičke ani granule pod kontajner. Nepošlem sms, lebo tamtí vidia v podhradí žobrákov a majú takú moc aby to zmenili. Neprispejem lebo si neobuli gumáky aby lopatou pomohli vyhadzovať bordel po povodni, aby v land-roweri doviezli minerálky do vytopenej dediny, neprispejem lebo 95 % detí z detských domovov má žijúcich rodičovm, ale nepracujúcich z ktorých sa stávajú neprispôsobiví za čo môžu zasa len tí na hradnom kopci.

Takže Hubatá neprispeje!
Hubík - hádam si ich doteraz "nepodporovala"? :eek:



Lebo ja som NIKDY na tie ich SMS a iné oné sprostosti ani jeden cent (alebo milicent) nevyhodil - a viem prečo - ja to totiž NESLEDUJEM! :D:D:D
Oliwa
25.11.13,12:33
Skúsim sa vrátiť k téme...:rolleyes:

Keďže chvíľu pred kliknutím na Tvoje "dymiace kreslo" som našla na porade tento obrázok, ako prvé mi napadla asociácia s Kotlebovým kreslom - dym aj smrad by súhlasili... :D A bude mu v ňom určite poriadne horúco, lebo všetci mu budú podkladať polená... Lebo narušil homogénnosť červenej mapy/masy ficovoličov... Len neviem, či pomôže, keď pootvára na župe /či skôr žumpe/ okná dokorán...

A teraz vážne: ja Ti verím. Teda verím, že existujú javy, ktoré si človek logicky nedokáže vysvetliť a zdôvodniť /osobná skúsenosť/.
Holubom, ktoré spomínaš, by som neprikladala význam - to je náhoda.
No možno by bolo zaujímavé vedieť, kto v tom Vašom byte /nie vchode/ býval pred Vami.
Alebo kreslo - kúpili ste ho so sedačkou, alebo je to nejaký sólo kus - darovaný či zdedený? Bolo/je to obľúbené miesto niekoho z rodiny? A osobitná téma je samovznietenie...
Oliwa
26.11.13,13:38
áááá začína čas adventu, čas žobrania od všelijakých nadácií založených tými ktoré by neboli potrebné keby zakladatelia nekradli: prispejte na chorých, na opustené deti v detských domovoch, na starých, chudobných, na opustených psíkov, na mačičky ........ Je tu čas vetrania drahých kožuchov manželiek prominentov pred TV kamerami ako varia čaj, kapustnicu, s perfektným make-upom ako štítivo hladkajú psíka, aby bolo vidno prstene .......

A neprispejem!!!
Nemienim podporovať svojimi peniazmi vychádzajúce spevácke hviezdičky aby sa zviditeľnili pred TV a pritom za celý rok nenasypali túlavému psíkovi alebo mačičke ani granule pod kontajner. Nepošlem sms, lebo tamtí vidia v podhradí žobrákov a majú takú moc aby to zmenili. Neprispejem lebo si neobuli gumáky aby lopatou pomohli vyhadzovať bordel po povodni, aby v land-roweri doviezli minerálky do vytopenej dediny, neprispejem lebo 95 % detí z detských domovov má žijúcich rodičovm, ale nepracujúcich z ktorých sa stávajú neprispôsobiví za čo môžu zasa len tí na hradnom kopci.

Takže Hubatá neprispeje!
Hubka, sorry, ale nezmýlila si si tému? Lebo ak toto má byť reakcia na "dymiace kreslo", tak neverím vlastným očiam. Veď poltry nechcel, aby mu niekto prispel na nové...
annamari
26.11.13,15:06
No konecne viem,co znamena horuce kreslo....ci?