slavter
24.11.13,09:48
pepsikova
24.11.13,09:10
..potrebuješ dve témy, aby si sa rozhodol?..ved kúp ten, ktorý ti najviac vyhovuje,operačným systémom a tým, čo potrebuješ...a na čo ho potrebuješ-či len na hry, hudbu a bežné použitie, alebo budeš na ňom pracovať a zarábať..
lujza.j
24.11.13,09:17
alebo kup menej "značkový" s rovnakými parametrami a bude lacnejší....niekdy sa zbytočne platí za značku....
slavter
24.11.13,10:55
nepotrebujem dve temy ale predajca HP neodporucal ze sa prehrieva a dal mi tip na Lenovo ale beu OS takze musim este 100 doplatit tak ci sa oplati to HP alebo Lenovo nie som v PC nejaky macher tak sa radsej poradim s niekym kto ma skusenosti s HP alebo Lenovo... je urceny na pracu ale sem tam aj na nejaku tu zabavu hudba hry
pepsikova
24.11.13,11:06
..no, osobne by som bola za HP-lenže podla šumov v pc svete, sa dáko pokazili,odkedy sa sfúzovali s inou pc výrobňou..Lenovo mi je nesympatický názov-ale to som ja..tak by som prečítala recenzie k iným, urobila si prehľad a potom dala peniaze za to, čo mi najviac bude vyhovovať..
http://www.najnakup.sk/notebooky
lujza.j
24.11.13,11:14
ked som dávnejšie riešila otázku kúpi NTB...kolega ktorý je silne PC pozitív....sa vyjadril v tom znení ako som už uviedla v mojom príspevku...ale je to každého vec koľko chce investovať a mať "prestížnu" značku....
lujza.j
24.11.13,11:22
tak tu nerev za 100e a kúp si ho:---
misoft
24.11.13,12:53
Hochu! Zameral si sa akurát len na dve značky. No s podobnými parametrami je ešte aspoň niekoľko výrobcova typov NB. Ak však trváš na "svojom" výbere - kecy nejakého tajtrlíka predajcu nie sú jeho odborným vyjadrením. Ak sa pozrieš na svoje vybrané kúsky - Lenovo je o pár € drahšie a BEZ operačného systému (teda okamžite nepoužiteľný - nutnosť kúpiť a inštalovať OS), kým HP je pripravený na prácu. A prehrievanie? Ak vieš sa poriadne postarať a riadne užívať stroj - tak to nebude také strašné......
nunenko
24.11.13,17:46
aký je menej značkový? Ty vieš porovnať parametre? Tak mu porovnaj tie dva... Je to oveľa komplikovanejšiem ako sa zdá, tých parametrov je veľmi veľa...
lujza.j
24.11.13,17:48
písala o poschodie vyššie....
nunenko
24.11.13,18:04
Lenovo je kvalitné, a ak ti evokuje Lenina, to je tvoj problém...
lujza.j
24.11.13,18:11
mne je šuma- fuk čo si chalan kupi....mám doma tošibu:D, dell, asus, acer a hp...
http://www.porada.sk/t227364-problemy-s-reklamaciou-v-lenovo.html
erik555
24.11.13,18:15
neviem aky mas notas, ale za "herne" notebooky by sa zislo priplatit aj za nejaku overenu znacku kvoli castemu prehrievaniu! Napr. casto citam o Acer, ze sa prehrievaju pri vykone a je z toho problem v prevadzke notasu!
pepsikova
25.11.13,18:23
...síce neviem, kto mi daroval "neužitočné" za odpoveď v tejto téme,ale keď ho už mám, tak nech si ho zaslúžim!..doplním,že je totálnym nezmyslom, pýtať sa tisícov ľudí, ktorý notebook si je lepšie kúpiť,podla hesla "sto ľudí, sto chutí" a ak sa sám nevieš rozhodnúť, tak si kúp ten najlepší-a nech sa ti rýchlo pokazí!..za to, že si nevieš vážiť, že ti vôbec niekto odpovedal!..