oleandra
24.11.13,11:47
ahoj potrebovala by som pripojiť NB k magiu a pustit si film, pripojila so to cez HDMI kabel , ako by som mala dalej postupovať ? co kde prepnut ??? Dakujem
misoft
24.11.13,12:58
Mám dojem, že HDMI v Magio boxe je len výstupné - na prepojenie Magiobox do TV. Nie opačne ako vstup - teda sa nedá na Magio box pripojiť HDMI zariadenie.
Ak máš TV s HDMI - pripoj NB cez HDMI s telkou, v menu telky vyber ako vstup HDMI a sleduj.

Zadaj, aký máš Magio box - typ a značka. Motorola - popis:


Magio Box - Motorola je multimediálny prehrávač systému MS IPTV – pripájajúci sa do siete IPTV na základe IGMP protokolu . Je vybavený portom 10/100 BASE-T pre pripojenie do IP siete. Umožňuje pripojiť analogový alebo digitálny televízny prijímač prostredníctvom konektorov S-video, kompozitný signál – RCA konektory alebo SCART a digitálny výstup HDMI. Zvukový výstup je možný analog RCA alebo digitálne optickým konektorom. Komunikácia s prístrojom je možná okrem ovládačov na prednom paneli taktiež pomocou diaľkového ovládača , ktorý umožňuje ovládanie všetkých funkcií MS IPTV. USB port, ktorý je súčasťou zariadenia, nie je využiteľný.
erik555
24.11.13,13:02
Je potrebne rozlisovat HDMI vstup a vystup! (ako aj u dalsich pripojeniach). Notebook ma HDMI vystup (cize z notebooku signal von), takze av signal do notasu nedostanes! Nutny je HDMI vstup - bud TV, monitor atd.