Katka 30
24.11.13,15:26
Zamestnanci obecného úradu bez môjho súhlasu dali na môj pozemok vedľa rodinného domu dva kontajnery na separovaný zber (plasty a sklo). Niekoľkokrát som sa bola sťažovať a žiadať o odstránenie kontajnerov zo súkromného pozemku, volala som aj starostovi, no žiaľ nič som nevyriešila. Reakcia jedného zo zamestnancov úradu ma poriadne nahnevala: "Mne je jedno, kde sa kontajnery rozmiestnili, bol na to poverený zamestnanec XY a ten chcel mať zrejme kontajnery blízko domu, tak vám ich tam zložil." Keď som o uvedenom informovala starostu obce, iba im oznámil, aby som kontajnery vysúvala z môjho pozemku na chodník a ten už je obecný. Môžem sa nejako brániť, aby boli kontajnery premiestnené?
Martin1310
24.11.13,14:44
Keby ti na tom pozemku niekto stanoval čo by si urobila ked sa nebudú chcieť odpratať? No a to isté sprav aj teraz.
Ja viem presne čo by som spravil, milé kontajnery by som doviezol pekne k obecnému uradu a rovno pred dvere by som ich postavil, verím že dlho by ich nebavilo ich tam dávať.
A ked tak nato príde ani na chodníku by nemali byť ak teda nieje 2metre široký.
Katka 30
24.11.13,18:44
Tiež som o tom uvažovala, ale kontajnery nie je ľahké premiestňovať (hlavne ten na sklo je bez koliesok), nie je možné s ním manipulovať (treba na to nákladiak s hákom - na takom ich vraj aj priviezli). Neexistuje zákon o ktorý by sa dalo oprieť a žiadať odstránenie kontajnerov?
marjankaj
24.11.13,18:52
Oploť si svoj pozemok. A keď prídu vyprázdniť odpad, tak nech ho položia mimo tvojho pozemku.