kopretinka
26.11.13,11:59
preto ju zakladám opakovane,všimne si to niekto?
kopretinka
26.11.13,11:00
http://www.porada.sk/t216997-nezobrazuju-sa-mi-notifikacie.html stále mi to nefunguje,ale keďže to nemôžem editovať,tak to vyťahujem do popredia takto
http://www.porada.sk/t222122-nemozem-editovat-vlastnu-temu.html
Richard
26.11.13,11:57
Príspevky sa dajú upraviť len 30 dní, potom už nie.
kopretinka
26.11.13,21:25
prečo?
kopretinka
27.11.13,08:19
Príspevky sa dajú upraviť len 30 dní, potom už nie.
aký to má význam?
Richard
27.11.13,10:34
Význam v tom vidím hlavne v súvislosti s mazaním svojich príspevkov. Namiesto editovania tu nejaká horúca hlava začne mazať príspevky a narobí nám kopu roboty...
Takto môže ísť maximálne 30 dní dozadu.

Na druhej strane, potreba editovať príspevok po 30 dňoch znie takisto extrémne a ako to už býva extrémne situácie nedokážu byť pokryté v programe, ktorý má vyhovovať všeobecnému používaniu...
kopretinka
27.11.13,10:39
Význam v tom vidím hlavne v súvislosti s mazaním svojich príspevkov. Namiesto editovania tu nejaká horúca hlava začne mazať príspevky a narobí nám kopu roboty...
Takto môže ísť maximálne 30 dní dozadu.

Na druhej strane, potreba editovať príspevok po 30 dňoch znie takisto extrémne a ako to už býva extrémne situácie nedokážu byť pokryté v programe, ktorý má vyhovovať všeobecnému používaniu...
tu sa mažú čerstvé príspevky,ak niekto nezmazal do 30 dní,tak už nezmaže a dá sa to vrátiť.....a na druhú stranu,editovať starý príspevok má význam,chcem napríklad napísať,ako sa vyriešila nejaká situácia.Odpoveď pridať nemôžem,tak ako mám upozorniť tých,ktorí v tej téme odpovedali? Komentovať ich odpovede? To je strašne neprehľadné,pozri sa na komenty k tomu môjmu problému s notifikáciami.....nedá sa tam vyznať.
avv
13.10.15,09:04
To pravidlo je 30 dní je dosť blbé... Ja som napr. zadal otázku, dostal som neuspokojivé odpovede. Po troch mesiacoch som zistil správnu odpoveď a nemôžem pridať ani komentár, ani odpoveď, ani editovať otázku...
Chobot
13.10.15,09:55
To pravidlo je 30 dní je dosť blbé... Ja som napr. zadal otázku, dostal som neuspokojivé odpovede. Po troch mesiacoch som zistil správnu odpoveď a nemôžem pridať ani komentár, ani odpoveď, ani editovať otázku...

Nože napíš, ktoré odpovede ťa neuspokojili... Resp. v ktorej téme to bolo.