Richard
27.11.13,20:15
Dnes sme spustili možnosť uloženia rozpísanej odpovede ako konceptu (draft).
Koncept vidí len autor odpovede a moderátori.

Koncept môžete upravovať viackrát (stačíte "upraviť" a po úprave "uložiť")
Ak budete s odpoveďou spokojný, zverejníte ju stlačením tlačítka "Zverejniť"
Koncepty nájdete v zozname tém v menu "Moje odpovede, Moje príspevky, Koncepty"

Tip: Ak Vám v otázke chýba nejaká informácia, spýtajte sa zadávateľa otázky cez komentár k otázke (nie v odpovedi). Odpoveď spracujte, resp. zverejnite až po doplnení potrebných údajov v otázke. Upresňujúce informácie poslúžia všetkým odpovedajúcim a častokrát sa aj vyhneme problémom, kedy sa doplnením informácie výrazne mení podstata otázky, čím sa niektoré prvotné odpovede stávajú irelevantnými.
buchač
27.11.13,19:27
Tip: Ak Vám v otázke chýba nejaká informácia, spýtajte sa zadávateľa otázky cez komentár k otázke (nie v odpovedi). Odpoveď spracujte, resp. zverejnite až po doplnení potrebných údajov v otázke. Upresňujúce informácie poslúžia všetkým odpovedajúcim a častokrát sa aj vyhneme problémom, kedy sa doplnením informácie výrazne mení podstata otázky, čím sa niektoré prvotné odpovede stávajú irelevantnými.

No fasa ....
Pomaly jak diplomová práca ...zadávateľ čoby jak oponent .
Nie aby zadávateľ porozmýšľal nad znením otázky a dal to náležité info , ale naopak sa to bude diať ?
Že mám problém a vy sa pýtajte ???
Kua , nuž nie je to už fakt pritiahnuté za vlasy ...a poriadne ???
lujza.j
27.11.13,19:34
mimotemyza chvílu tu nebudú už ani tí čo tu ostali:rolleyes::cool:
Richard
27.11.13,19:39
buchač, skús sa na to pozrieť z iného pohľadu.

Žiaľ ľudí čo sa pýtajú častokrát nenapadne sa poriadne zamyslieť nad svojou otázkou a rozmýšľať o tom čo všetko vlastne ovplyvňuje otázku resp. odpoveď.

Chápem tvoju rozhorčenosť. Na druhej strane však mrháme častokrát energiou tým, že vlastne odpovedáme na niečo čo sa vlastne dotyčný ani nepýtal.

Sám sa čudujem ako sú niektoré otázky zle položené, zároveň si však poviem že tí ľudia na to asi nemajú (schopnosti) aby svoju otázku poriadne premysleli.

Keď od nich budeme ťahať informácie skôr ako odpovedať, to je pre nich škola aby si nabudúce uvedomili, že kým nedajú poriadne informácie v otázke, nemôžu čakať odpoveď.

Ak odpovedáme na nekompletnú otázku, mrháme viac časom ako keď sa spýtame len na upresnenie. Takže môj tip ber ako dobrú radu tým čo odpovedajú, chcem im ušetriť zbytočnú námahu. To ako kladú otázky je realita, tým že im odpovieme hurá systémom je len voda na ich mlyn.
kopretinka
27.11.13,22:32
keby aspoň odpovedali na tie doplňujúce otázky..........lenže veľa je tu takých,že položí otázku a zmizne.........nereaguje na nič.........a človek nevie,či má zmysel odpovedať.
alaya1
28.11.13,08:20
keby aspoň odpovedali na tie doplňujúce otázky..........lenže veľa je tu takých,že položí otázku a zmizne.........nereaguje na nič.........a človek nevie,či má zmysel odpovedať.

Mozno odpoved na otazku medzicasom nasiel inde, tato stranka mu nic nehovori , nevracia sa na nu. Ale vyznam tych konceptov som nepochopila, ani ich nebudem vyuzivat.
marjankaj
28.11.13,08:43
buchač, skús sa na to pozrieť z iného pohľadu.
Keď od nich budeme ťahať informácie skôr ako odpovedať, to je pre nich škola aby si nabudúce uvedomili, že kým nedajú poriadne informácie v otázke, nemôžu čakať odpoveď.

A niektorí ti ešte aj vynadajú, že máš predsa povinnosť odpovedať na otázku. A nie sa pýtať.:eek: