fiorea
28.11.13,12:38
Od roku 2010 do 10.10.2013 som bola na materskej a nasledne na rodicovskej dovolenke s 1. synom. 11.10.2013 som mala nastupit do povodnej prace, ale nestalo sa tak, lebo som medzitym opat otehotnela a som PN. Predpokladam, ze PN ostanem az do nastupu na dalsiu matersku, ktora je planovana na januar 2014. Myslela som, ze materska sa mi vypocita z pravdepodobneho VZ, ale dnes mi na SP povedali, ze to bude len z minimalnej mzdy. Je to naozaj tak? Ak ano, este mi vraj ostava jedna moznost - skoncit PN a cerpat si dovolenku. Tu mi vsak radi jedna nezavisla osoba, ze si mam dovolenku cerpat len 30. a 31. 12., aby sa mi zbytocne nedelil VZ aj na sviatky a vikendy. Poradi mi niekto dalsi, co robit, aby som dosiahla co najlepsi VZ na druhu matersku? Vopred dakujem!
fiorea
28.11.13,11:48
Takze naozaj je toto najlepsie riesenie? Stacia mi 2 dni cerpania dovolenky? Ziadne ale? :-) Netreba mi 90 dni a podobne? To by si ma velmi potesila, ze este nieco mozem zachranit, lebo si naozaj nemyslim, ze si zasluzim len minimalnu matersku... po rokoch poctiveho platenia odovodov...
veronikasad
28.11.13,12:36
Takze naozaj je toto najlepsie riesenie? Stacia mi 2 dni cerpania dovolenky? Ziadne ale? :-) Netreba mi 90 dni a podobne? To by si ma velmi potesila, ze este nieco mozem zachranit, lebo si naozaj nemyslim, ze si zasluzim len minimalnu matersku... po rokoch poctiveho platenia odovodov...
Akú mzdu máš u zamestnávatela ? Náhrada mzdy za dovolenku bude totiž platená pravdepodobným priemerným zárobkom ...
fiorea
28.11.13,12:49
Neviem presne, aku mzdu som mala v poslednom odpracovanom roku alebo aku mam uvedenu v zmluve, ale v hrubom to mohlo byt okolo 700 eur, ak sa nemylim, teraz tu nemam papiere. Matersku, ktora vtedy bola este 55%, som mala cca 400 eur mesacne. To by som rada dosiahla aj teraz.
veronikasad
28.11.13,12:57
Neviem presne, aku mzdu som mala v poslednom odpracovanom roku alebo aku mam uvedenu v zmluve, ale v hrubom to mohlo byt okolo 700 eur, ak sa nemylim, teraz tu nemam papiere. Matersku, ktora vtedy bola este 55%, som mala cca 400 eur mesacne. To by som rada dosiahla aj teraz.
Pravdepodobný zárobok pre účely dovolenky nesúvisí s výškou predch.materskej.
Mala si vyplácanú len základnú mzdu, alebo aj prémie ?
Xanti
28.11.13,13:01
Neviem presne, aku mzdu som mala v poslednom odpracovanom roku alebo aku mam uvedenu v zmluve, ale v hrubom to mohlo byt okolo 700 eur, ak sa nemylim, teraz tu nemam papiere. Matersku, ktora vtedy bola este 55%, som mala cca 400 eur mesacne. To by som rada dosiahla aj teraz.
Pravdepodobný zárobok pre účely dovolenky nesúvisí s výškou predch.materskej.
Mala si vyplácanú len základnú mzdu, alebo aj prémie ?
Hm... Veronika, ona chce získať MD zo svojho platu z hrubej mzdy ... a ako tak pozerám tak všetko je viac, ako minimálna MD z minimálneho VZ - predpokladaného príjmu, čo jej povedali na SP, že dostane.
veronikasad
28.11.13,13:05
Neviem presne, aku mzdu som mala v poslednom odpracovanom roku alebo aku mam uvedenu v zmluve, ale v hrubom to mohlo byt okolo 700 eur, ak sa nemylim, teraz tu nemam papiere. Matersku, ktora vtedy bola este 55%, som mala cca 400 eur mesacne. To by som rada dosiahla aj teraz.
Pravdepodobný zárobok pre účely dovolenky nesúvisí s výškou predch.materskej.
Mala si vyplácanú len základnú mzdu, alebo aj prémie ?
Hm... Veronika, ona chce získať MD zo svojho platu z hrubej mzdy ... a ako tak pozerám tak všetko je viac, ako minimálna MD z minimálneho VZ - predpokladaného príjmu, čo jej povedali na SP, že dostane.
Súhlasím, len prvé materské bolo z príjmu za predch. kal.rok pred materskou, čo mohlo byť ovplyvnené prémiami, odmenami a pod.
Ak bude mať počítanú druhú materskú z čerpanej dovolenky, jej výška závisí od pravdepodobného zárobku (ten nemôže byť nižší ako mzda v pracovnej zmluve). Preto ma zaujíma základná mzda z pracovnej zmluvy ...
Možno by bolo rozumnejšie na pár dní nastúpiť do práce a VZ dorovnať nejakou odmenou, aby sa nemuselo zbytočne špekulovať nad pravdepodobným priemerným zárobkom ...
fiorea
28.11.13,13:06
ano, presne o to mi ide, ani nie tak o presne cislo, ale o to, ci sa mi vobec bude brat do uvahy moj povodny plat alebo mi skratka svihnu minimalny zaklad
Xanti
28.11.13,13:08
Súhlasím, len prvé materské bolo z príjmu za predch. kal.rok pred materskou, čo mohlo byť ovplyvnené prémiami, odmenami a pod.
Ak bude mať počítanú druhú materskú z čerpanej dovolenky, jej výška závisí od pravdepodobného zárobku (ten nemôže byť nižší ako mzda v pracovnej zmluve). Preto ma zaujíma základná mzda z pracovnej zmluvy ... To je jasné, ale aj hrubá mzda na zmluve je určite vyššia ako minimálna.
Podľa mňa by malo stačiť čerpať dovolenku od 30.12. napr. do nástupu na MD v r.2014 .. aby bol VZ za rok 2013. Na zadávateľku by sa nemala vzťahovať podmienka 90 dní odpracovaných kedže z RD šla na PN .. a teraz rieši nástup na MD, či musí splniť aj túto podmienku? V tom ja napr. jasno nemám.
veronikasad
28.11.13,13:12
Súhlasím, len prvé materské bolo z príjmu za predch. kal.rok pred materskou, čo mohlo byť ovplyvnené prémiami, odmenami a pod.
Ak bude mať počítanú druhú materskú z čerpanej dovolenky, jej výška závisí od pravdepodobného zárobku (ten nemôže byť nižší ako mzda v pracovnej zmluve). Preto ma zaujíma základná mzda z pracovnej zmluvy ... To je jasné, ale aj hrubá mzda na zmluve je určite vyššia ako minimálna.
Podľa mňa by malo stačiť čerpať dovolenku od 30.12. napr. do nástupu na MD v r.2014 .. aby bol VZ za rok 2013. Na zadávateľku by sa nemala vzťahovať podmienka 90 dní odpracovaných kedže z RD šla na PN .. a teraz rieši nástup na MD, či musí splniť aj túto podmienku? V tom ja napr. jasno nemám.
Minimálna mzda a minimálny VZ je dosť veľký rozdiel ... Nie som odborník na výpočet materského, ale 90 dní by to nemalo byť. To platí len pri novom pracovnom pomere.
Xanti
28.11.13,13:15
Minimálna mzda a minimálny VZ je dosť veľký rozdiel ... Nie som odborník na výpočet materského, ale 90 dní by to nemalo byť. To platí len pri novom pracovnom pomere.
To je jasné min. mzda 337,70 eur min. VZ 393 eur :) , alebo po prerušenom poistení z dôvodu dlhej OCR alebo neplateného voľna od vtedy sa pozerá na tých 90 dní čo ja viem. Veľmi to skomplikovali poslednými rokmi ...
fiorea
29.11.13,11:55
Tak nielen ludkovia tu maju nejasno vo veci... Vcera mi na poradenstve SP v BA potvrdili, ze staci, ak budem mat aspon 1 den este v tomto roku prijem a nebudu mi matersku vyratavat z minimalneho VZ, ale z mojej povodnej hrubej mzdy, zatial co na pobocke, kam patrim, svorne tvrdia, ze by som potrebovala 90 dni nemocenskeho poistenia tento rok, co je aj tak nerealne, ked do 10.10. som bola na rodicovskej. Keby som aj hned 11. nastupila do prace, 90 dni do konca roka by som nemala splnenych... A teraz babo poradacka rad... Kym sa mam riadit a co mam robit?
Xanti
29.11.13,13:53
Ja by som napísala cez kontaktný formulár http://www.socpoist.sk/kontakty/48000s do SP, opísala situáciu, a čakala na odpoved. A takou odpovedou by si mohla operovať aj na pobočke SP kam patríš ak tam bude, že nepotrebuješ 90 dní . A nech si to oni konzultujú s centrálou ty to budeš mať čierne na bielom.