Žabinka
29.11.13,09:00
Príde mi notifikácia, kliknem na ňu a miesto na aktuálny (najnovší) príspevok ma hodí na najstarší príspevok.. Zobrazovanie príspevkov mám nastavené podľa novej možnosti. Napr. http://www.porada.sk/t217478-kontrolny-vykaz-v-navrhu-novely-zakona-c-222-2004-o-dph.html#post2446027 Ale aby som nekrivdila, niekedy to urobí správne..
arizona
05.12.13,08:26
Zobrazjuju sa mi nove notifikacie ,ked na ne kliknem tak mi ukazuju starsi datum a starsie prispevky. Neviem, naco to tam pise datum a cas , ked to nie je aktualny datum a cas posledneho prispevku.
Neviem, preco mi teda naskakuju ako nove, ked nove nie su...Dnes som uz na Porade 3x, notifikacie mam "nula" ,ale ked otvorim znovu Poradu, tak mi nabehnu akoze nove-ale so starymi datumani.
Žabinka
05.12.13,09:50
Zobrazjuju sa mi nove notifikacie ,ked na ne kliknem tak mi ukazuju starsi datum a starsie prispevky. Neviem, naco to tam pise datum a cas , ked to nie je aktualny datum a cas posledneho prispevku.
Neviem, preco mi teda naskakuju ako nove, ked nove nie su...Dnes som uz na Porade 3x, notifikacie mam "nula" ,ale ked otvorim znovu Poradu, tak mi nabehnu akoze nove-ale so starymi datumani.
janka, mne tiež tak isto.. niekedy sa mi otvorí najstarší príspevok, niekedy mi otvorí príspevok niekde v strede, ale niekedy aj nový..