not4me
29.11.13,10:00
UPOZORNENIE !!!
Dajte si pozor na telefonne cislo,ktore ``PONUKA`` pracu na Slovensku po roznych portaloch !
0988 700 277
Ide o nejaku OJE8AVACSKU FIRMU ! NA telefone je nejake zenska ,ktora VAm akoze hlada z inzeratov na stranke PROFESIA roboty pre dany region,no maju taxu 2 eura /hod.ked im VOLATE VY !! Hrozi Vam tym padom velka faktura za telefonovanie! odporucal by som to posunut POLICII ! ZDIELAJTE TO ABY SA LUDIA VYVAROVALI ZBYTOCNE VYSOKYM FAKTURAM ZA VOLANIE NA TOTO CISLO !
Prikladam aj LINK:
http://www.ponuky.sk/OffDetail.aspx?id=139839
Indeed
30.11.13,05:14
a prečo si ludia nemožu hladať inzeraty sami ?? NECHAPEM...
willma
30.11.13,07:30
keby sa mi chcelo :D, veď vidíš aj tu. Bárskdo bársakú ujovinu zadrie miesto toho aby použil svoj mozog prípadne niektorý z vyhľadávačov v štýle dejte mi lidi jáááá to udelám :(
buchač
30.11.13,08:59
a prečo si ludia nemožu hladať inzeraty sami ?? NECHAPEM...
...ako nie raz ...skoro vždy ...

keby sa mi chcelo :D, veď vidíš aj tu. Bárskdo bársakú ujovinu zadrie miesto toho aby použil svoj mozog prípadne niektorý z vyhľadávačov v štýle dejte mi lidi jáááá to udelám :(
Poradu teraz neriešim ...
Ale willmuš , pozri sa na to aj z druhej strany ...
Záujemcov o prácu je bezpočet a zamestnávateľ ( potencionálny ) má v paži , aby si lustroval net a vyberal si z tých ponúk jednotlivcov .
Pre firmu je predsa jednoduchšie zadať určité propozície pre sprostredkovateľa a má veget .
Nevraviac už aj o tom , že firmy musia väčšinou robiť výberové konania pomaly už aj na upratovačku ...
Preto aj vyššie uvedený príspevok teda chápem ako fakt výstrahu pred tými praktikami na úrovni šmejdov ...