pivko
30.11.13,08:27
O 5 dní mi končí v počítači antivírak Eset , opytal som sa synovca či mám predĺžiť licenciu eset alebo použiť iný.
Odpoveď bola:
Robim s virusmi ... ziaden antivirak Ta neochrani :D vsetky virusy sa automaticky updatuju den pred updatom antivirov, aby ostali plne nedetekovatelne 0/48 ))) Vy.eb sa nanich, len ti spomaluju komp ...
Čo vy na to???
KoxXxo
30.11.13,07:44
Samotný antivírus síce nieje úplná ochrana PC, ale má svoj význam. A nemusíš platiť, je ich kopa aj zadarmo.
marek66
30.11.13,08:00
avast, nod je jeden z najhorsich antivirakov, neskutocne zatazuje procesor a unikaju mu zakladne veci
anderson
30.11.13,08:28
Jednoznačne Eset, predľžená licencia je cenovo zvýhodnená, ja som ju dostal na 3 roky. Ak používate napr. Internet banking isto neverte Avastu, ten sa viac menej len tvári ako antivirus.
Indeed
30.11.13,09:16
MSE Microsoft Security Esential
mecky
30.11.13,11:12
samozrejme nove viry antiviraky nezdetekuju, po internete sa ale tula kopa dalsich ktore ano..
na doma je podla mna zbytocne platit antivirak, zadarmo je avast alebo avira dobra volba
noel.g
30.11.13,11:38
to ako vazne? toto povedal clovek, co "robi s virusmi"? tazko tomu uverit, hoci pravdou je, ze najlepsi antivirus je samotne spravanie pouzivatela, lebo ak je problem medzi monitorom a klavesnicou, na to skutocne neexistuje liek, ale antivirus ma svoj ucel, cize nie je to celkom pravda. tak ako virusy sa dokazu updatovat, udatuju sa aj antivirove programy. co sa tyka konkretneho riesenia, pouzival som PC Tools Internet Security, ktory bol naozaj vynikajuci a skenoval aj spodne vrstvy operacneho systemu, bohuzial prilis zatazoval procesor a operacnu pamat, co mu dost uzivatelia vycitali a momentalne spolocnost, ktora program vytvorila, konci a uz nebude ponukat ziadne riesenia. Skusil som aj ESET ten kompletny balik, tusim ze je to Internet Security, ci ako sa vola, ten som radsej nepredlzoval, lebo cez eset prejde kadejaky bordel a on ani nezareaguje. Bohuzial ESET a NOD32 uz nie su to, co byvali kedysi a mam taky pocit, ze skor stavili na design softveru ako na jeho ucel. Momentalne po prvy krat pouzivam Bit Deffender, ktory som si nasiel podla testov a mal by to byt antivirus roka 2013, ale zatial ho len testujem niekolko tyzdnov, takze tazko povedat a tiez sa vyhybam zbytocnemu bordelu a nelegalnemu softveru.
TheCrazyCicada
30.11.13,12:06
Rozhodne odporúčam MalwareBytes Anti-Malware (MBAM), sám ho používam a dokáže odstrániť aj niektoré vírusy na ktoré bežný AV nestačí. Ponúka viac špecializovaných nástrojov, ako napríklad Chameleon (pri blokovaní falošnými antivírusmi), alebo AntiRootkit. Dostupná je free aj platená verzia, avšak free neponúka real-time ochranu ani flash kontrolu. http://www.malwarebytes.org
misoft
30.11.13,14:01
Myslíš? T.z. že nemám používať IB, lebo mám Avast?
Vyvediem ťa z omylu - Avast mi zatiaľ všetky hrozby zablokoval a nič nepustil do PC! (Možno aj preto, lebo pri "surfovaní" používam aj šedú hmotu v hlave.......)