avalik
30.11.13,15:45
Bolo by mozne doplnit do nahlasovania prispevkov vyber moznosti porusenia etikety?

napr:
- chybny nazov otazky/debaty (velmi strucny, dlhy, nekorespondujuci s upresnenim, ...)
- gramatika
- reklama
- duplicitna otazka/debata
- spam
- navadza na porusenie zakona
- ...

+ ponechat moznost (nie povinnost) doplnit vysvetlenie nahlasenia

toto by umoznilo moderatorom mat nahlasene prispevky zoradene podla danych kriterii v nejakom zobrazeni tu na porade a nemuseli by mat taketo nahlasenia zasielane na email

ak niektory moderator vyriesi nahlasenie, presunie sa to do vyriesenych a teda nemusi kazdy moderator otvarat kazdy jeden email a zistovat kde je problem, ...
misoft
30.11.13,14:55
Bolo by mozne doplnit do nahlasovania prispevkov vyber moznosti porusenia etikety?

napr:
- chybny nazov otazky/debaty (velmi strucny, dlhy, nekorespondujuci s upresnenim, ...) skôr chybný názov, s dĺžkou asi ťažko, i keď na druhej strane ...... otázka typu: "nefunguje mi to, prečo?" tiež svedčí o "inteligencii"....
- gramatika s tým asi nič nenarobíš, na druhej strane si aspoň vytvoríme názor na vzdelanosť prispievateľa... a podľa toho aj sa bude reagovať
- reklama s tým súhlasím, odkazy na reklamy sú predsa v Etikete
- duplicitna otazka/debata toto niektorí robíme tak povediac ako bokovku....
- spam ako vyhodnotíš niečo ako spam?
- navadza na porusenie zakona s týmto plne súhlasím + zakázať prístup....
- ...

+ ponechat moznost (nie povinnost) doplnit vysvetlenie nahlasenia

toto by umoznilo moderatorom mat nahlasene prispevky zoradene podla danych kriterii v nejakom zobrazeni tu na porade a nemuseli by mat taketo nahlasenia zasielane na email

ak niektory moderator vyriesi nahlasenie, presunie sa to do vyriesenych a teda nemusi kazdy moderator otvarat kazdy jeden email a zistovat kde je problem, ...
Môj názor.
Richard
30.11.13,15:30
To môže byť, ja rozmýšľam či neurobiť "negatívne" typy hlasov aj pre otázku, tak ako sú pre odpovede a tie ktoré získajú napr. 3x spam, porusenie, zle zadany nazov, duplikat by sa automaticky vyhodili...

Má to však svoje riziká, ktoré ma brzdia pri zavedení takéhoto komunitného moderovania.
kopretinka
01.12.13,12:51
To môže byť, ja rozmýšľam či neurobiť "negatívne" typy hlasov aj pre otázku, tak ako sú pre odpovede a tie ktoré získajú napr. 3x spam, porusenie, zle zadany nazov, duplikat by sa automaticky vyhodili...

Má to však svoje riziká, ktoré ma brzdia pri zavedení takéhoto komunitného moderovania.
negatívne hodnotenie otázok by sa zišlo.
alaya1
01.12.13,13:00
Ja mam s nahlasovanim prispevkov negativne skusenosti.. Ked som nahlasila vulgarny prispevok, prispevok porusujuci etiketu porady aj s nahlasenim bodu etikety, ktory bol poruseny, spravidla to nebolo moderatormi upravene, ci vymazane.