Valcake
30.11.13,17:12
Tweety
30.11.13,16:14
Pretože to Richard zaanonymoval. Vraj preto, aby sa nemohlo nadávať tým, ktorí sa rozhodli dať neužitočné.
buchač
30.11.13,16:14
Lebo Medveď .....
Valcake
30.11.13,16:28
jááááj, ty si múdry Juraj ...ja nemienim nadávať nikomu Majka, ale v srandičkách som iba chcela vedieť prečo niekomu niečo vadí...najlepšie je sa odmlčať?!..pritom ja neužitočné nikomu nedávam..aspoň vedome...
Tweety
30.11.13,16:28
Tiež si dostala v srandičkách?
sito
30.11.13,16:33
Valcake, takých je nás tu málo. Ale pri určitých príspevkoch a od určitých prispievateľov to beriem ako veľké plus. Žiaľ už nebudem vedieť od koho?
buchač
30.11.13,16:35
Nedávam ani ja ....a tobôž už nie v srandičkách .
Mne tam tiež pravidelne zadrbe " neužitočné jeden exot ...bobino38 ...

Keď som už načal , tak to neužitočné kliknutie by som aj podmienil nejakým krátkym zdôvodnením ..

Srandičkám by som skôr dal hodnotenie :
Vtipné
Zasmial som sa
Pobavil si ma

...a v pohode by sa dalo dať aj nejaký smajlík na tento účel ...
Ale asi by som už príliš veľa chcel .....
Valcake
30.11.13,16:37
nooo, ešte aj ..čo všetko nám príde v mailoch.. musí to byť zákerná osoba, lebo za to už ozaj nemôžme čo nám pošlú ...či
Juraj s tebou plne súúúúhlasím..
duves
30.11.13,16:43
lujza.j
30.11.13,16:43
ja niekedy do srandičiek...mám obavu niečo dať....lebo ja sa na tom krčujem dva dni a tu to niekto nepochopí alebo čo???pritom dobre sa zasmiať je také fasácke:D
Valcake
30.11.13,16:54
jaj duves,tak to je pekné...no keď to niekto vezme, že je to týranie, tak máš neužitočné habadej.
Valcake
30.11.13,16:56
Lujza, jasom na tom tak isto, zasmejem sa...alebo pohorším, ale neužitočné nikdy....zásadne ...ale odteraz sa majte na pozore chi chi
pmajap
30.11.13,18:05
vydarené:))
marjankaj
30.11.13,19:13
No nakoniec môžeme to bodovanie(či užitočné alebo neužitočné) ignorovať úplne, podobne ako voliči referendá a regionálne voľby.:rolleyes:
Voľby do VUC asi zrušia. Možno to tak dopadne aj s tým hodnotením. Aj tak si za body nič nekúpite. Ani iné výhody nedostanete.
alaya1
30.11.13,19:47
Bozinku, ze vas vytaca jednu neuzitocne v srandickach. ja ich mavam aj 10 za 2 minuty a tu som.:):):) samo, teraz od anonyma. Ani mne a to nepaci, take poza chrbat nemam rada, rovno do oci si kliknut, ale takto....


keby islo o prachy, tak sa jezim, ale tak, ma niekto aspon pekny den.
Valcake
30.11.13,20:23
Tak,tak ..alaya..vytáča. Je to ako úder pod pás. Neviem prečo to admin. takto rieši. Spravodlivosť nodovšetko... Keď nie je vidno kto dá "neužitočné" , tak nech nie je vidno ani kto dá "užitočné"predstav si, že v tme ti dá niekto za ucho a ty ho nemáš komu vrátiť. Nie že by som chcela, ale s...ie ma to.
Musela som dať užitočné pre marjankaj, lebo s ním súhlasím. Veď tie body sú aj tak na h...
marjankaj
30.11.13,20:51
Valika, je to jednoduché.
Keď sem nebudeš prispievať, tak ani neužitočné nedostaneš. A nikto ťa vytáčať nebude.;)
Podobne ako mnohí poraďáci, ktorí sem prestali chodiť.:eek:
Valcake
30.11.13,21:10
Ďakujem, ale vieš, keď som sa registrovala, teda do starej Porady tak iba preto, lebo sa mi stránka veľmi páčila. Veľa som sa tu naučila. To neplatí pre novú Poradu. Veľmi ľutujem, že to takto dopadlo / myslím so stránkou/ Našla som aj tak kamarátov/ky a našťastie udržiavame si kontakt. Nikdy ma nezaujímali body, ale mám rada charakternosť..hm, ale viem, ľudia sme všelijakí.
misoft
30.11.13,21:14
Kočka - ja som sa už na bodíky a hodnotenia stal imúnnym :D - po našom kašlem na to (ak mi je však niekto sympatikuš, tak mu aj poďakujem [vo výročnej správe :D] cez SS).
Valcake
30.11.13,21:16
plne s tebou súhlasím.
alaya1
01.12.13,07:56
ja ju chapem, neide jej o body, ale o princip, ako to funguje. Mne sa to nepaci tiez. Poza chrbat, potichucky, napr. mne 10 neuzit. na 2 min. a je to vraj v pohode, ze je to LEN v debatach :) Ja uz skor davam len pochvaly, ako tie bodovania, su na prd a na nic ine.
Valcake
01.12.13,18:52
...súhlasím, alaya ..aj ja sa viac zameriavam na pochvaly
pmajap
01.12.13,19:00
Valika, nefunguje to na 100%,tie neužitočné naskočia pri pochvale a mnohí si to ani nevšimnú, ale aj tak celé to hodnotenie je .....:)
alaya1
04.12.13,19:22
tak a je to tu. Ani som tu nebola, teraz som pozrela a mam sukromnu spravu s tymto textom Od PIVKA:
"
To akože za čo neužitočné ???

venuj sa psom možno ťa niektorý aj obšťastní ty chudera."

Vysledok super napadu, skryteho udelovania neuzitocnych bodov. ja som ziaden neudelila!!: