Valcake
30.11.13,19:35
..aké výhody?
..nevýhody?
...vraj je zbytočné kupovať nové TV so Smart.
Dík za odpovede...
erik555
01.12.13,16:55
...ako k comu je zbytocne kupovat nove TV so Smart? Co vlastne chces riesit?
misoft
01.12.13,21:22
Preberáš programy od Antiku? - Mám dojem, že ten ich DVB-T je na kartu a tá je asi spárovaná s DVB-T - do telky pre kartu by si musela kúpiť ešte CA modul.
Alebo tým SMART si myslela SMARTTV BOX od Antiku?
http://www.antik.sk/page?id=42
Aj tu si prečítaj - http://www.zive.sk/test-smart-tv-box-od-antiku-nove-funkcie-a-dvb-t/sc-3-a-310979/default.aspx
Valcake
01.12.13,23:44
Ďakujem, áno všetko mám od Antik-u už pár rokov a myslela som na nový SMARTTV BOX od Antiku, no ak som dobre všetko prečítala je to treba kúpiť?!..ja som si myslela, že to iba vymenia/ veď som už raz zaplatila...hm/ pôjdem sa spýtať osobne. Mám to na skok. Chceme vymeniť telku, tak preto sa pýtam...ešte raz dík...
misoft
02.12.13,14:25
Ide aj o to, kde ho budeš mať umiestnený. Či bude neďaleko telky, alebo niekde ďalej.
Ten SMARTTV box má síce WiFi - musela by si mať ale telku s WiFi modulom, aby si sa naň napojila, ak by bol ďalej. Ale predpokladám, že telka bude niekde nablízku - v tom prípade sa pozri aj po alternatíve, ktorá má 4 LAN porty (jeden na internet, druhý do telky - budú sa potom javiť ako dva počítače v domácej sieti a využije to i TV so SMART) - z ich ponuky JUICE MINI, lepší JUICE PRO (ten má dokonca kompozit výstupy). Nech to poradia - na to sú tam.
mizu24
02.12.13,14:48
vymenili sme akurát minulý týždeň, nemuseli sme nič platiť. Smart box je pre rodinné domy, Juice mini je to isté, len pre panelákové byty. Kábel z internetu ide priamo do boxu a ten je prepojený s telkou HDMI káblom, nie je potrebné wifi. Zobrali sme aj pre druhú telku Juice basic, ktorý ale musí byť prepojený káblom s hlavným boxom. Neporadím výhody a nevýhody. Na novom sa mi nepáči dialkový ovládač a tiež, že už nie je predný displej, takže neviem, aký program beží a a koľko je dokonca. Má podstatne lepší archív a nejaké funkcie navyše. Aj počasie, ale nie je moc aktuálne :) Keďže máme Smart TV, internet som ešte neskúšala, ale myslím že to nebude nič prelomové.
Valcake
02.12.13,22:53
Vďaka vám za rady, ste veľmi milí....