niella
01.12.13,19:13
Rozmýšľam nad zmenou účesu, lebo ma k tomu doviedli problémy s vypadávaním vlasov. Predčasom som si tu nechala s týmto problémom poradiť za čo ešte raz vďaka aj za linky na podobné problémy. A začala som už niečo v tom aj robiť. Napadlo ma však, že asi budem musieť aj zmeniť strih vlasov, lebo ja si strihám sama (s kaderníčkami mám len zlé skúsenosti) a to už dobrých 30 rokov. Používam ale zrezávač (orezávač?, neviem ako sa tomu správne nadáva), čo, myslím si, vlasy tiež dosť ničí. (pred vypadávaním vlasov som to nemusela vôbec riešiť). A tomu sa práve chcem vyhnúť a strihať si vlasy nožnicami. Mám však problém, ako si strihať vlasy nožnicami sama (čo chcem aj naďalej), lebo ja nosím účes tzv. cherrie, a to sú spodné vlasy takmer po plecia, ale vrchná časť (po ušné boltce) je rovnomerne skrátená na cca 6-7 cm po celej hlave... ak si to viete predstaviť. Skúšala som vygoogliť aj tento "starodávny strih" ale nič mi nenašlo. Taktiež mi nevygooglilo strihanie kratších vlasov len dlhších. Tak či máte nejaký tip alebo radu, ako nato... Lebo inak si budem musieť ten účes naozaj zmeniť tak, aby som si dokázala vlasy strihať aj len nožnicami... Vopred pekne ďakujem :)
kopretinka
01.12.13,19:00
buchač a kedy bude ´další diel smrtonosnej pasce? :D