nikula
02.12.13,14:17
Chceme dať do tomboly mobilný telefón. Ako máme postupovať pri preberaní ceny... stačí vypísať preberací protokol a záručný list k MT, alebo je potrebné vystaviť mu doklad (faktúru, bloček) na cenu MT. Dáva sa v tomto prípade 2-ročná záruka na MT? V prípade reklamácie je potrebné dokladovať záručný list spolu s dokladom o kúpe? Ako je to v tomto prípade? Skúste ma nasmerovať, nakoľko sme to ešte neriešili... Ďakujem
kopretinka
02.12.13,13:49
ak bude chcieť telefón reklamovať,bez bločku z pokladne nepochodí........
nikula
03.12.13,07:07
takže je potrebné vystaviť bloček na predajnú cenu MT alebo stačí symbolická suma? Keď to urobíme takto, potom to bude moja tržba, ktorú si dám do darov...
kopretinka
03.12.13,14:10
nerozumiem,aký bloček chceš vystavovať? ty predávaš mobily a chceš dať do tomboly vlastný tovar alebo je ten mobil niekde inde zakúpený? Záruka je zo zákona 2 roky na každý tovar. Ak je to tvoj tovar,tak ak príde reklamovať,tak nebudeš pýtať bločik,lebo budeš vedieť,že to bola výhra.Ale ak je to kúpené v inej predajni,tak pôjde reklamovať tam a potrebuje doklad z pokladne.
nikula
04.12.13,08:32
Mi nakupujeme telefóny od jednej firmy a v prípade reklamácie posielame telefóny do servisného strediska a oni si ku záručnému pýtajú doklad o kúpe. Inak my platíme celú opravu. Ako teraz postupovať?
kopretinka
04.12.13,14:52
Mi nakupujeme telefóny od jednej firmy a v prípade reklamácie posielame telefóny do servisného strediska a oni si ku záručnému pýtajú doklad o kúpe. Inak my platíme celú opravu. Ako teraz postupovať?
načo je servisu doklad o kúpe? ten predsa slúži zákazníkovi,aby dokázal,že si ten tovar kúpil v tom obchode,kde reklamuje.........
vy ste obchod s mobilmi či ?