slniečko1612
02.12.13,16:39
Dobrý deň,

chcela by som sa opýtať či má niekto z vám skúsenosť s výberovým pohovorom do vub banky, prešla som prvým kolom a bola som vybraná do druhého kola. Keď som sa pýtala na čo sa mám pripraviť v druhom kole bolo mi povedané, že všetko sa dozviem tam.
Viete mi niekto poradiť na čo sa mám pripraviť? čo mám očakávať. Viete som nezamestnaná a rada by som túto prácu dostala, keďže nemám ešte pracovné skúsenosti.
taiko
02.12.13,15:45
len ziadnu zufalost.
Nemoze tam byt nic, coby si nezvladla. Iba bud sama sebou. "Honesty is the best policy".
Ked nevyjde toto, vyjde nieco ine. Nikto nechce zamestnat zufalca, ktory zadoni o pracu. Musis sa naucit reagovat pruzne. To maju vsetci radi. Manageri maju radi ludi, ktori sa vedia vynajst v kazdej situacii, aj ked riesenie, nie vzdy najlepsie mozne. NIc nepripravuj, nehladaj, pust to z hlavy a uvolni sa, chod na pivko, alebo na vinko s kamaratmi. Nic neposobi lepsie ako vyrovnany, sebavedomy kandidat.
Hlave hore, to zmaknes, a ked nie tak pamataj, ze " vsetko co sa Ti stane v danej chvili, je pre teba v tej chvili to najlepsie".

PS: nezabudni ze dnes aj manageri chodia na fora a socialne siete, aby sa dozvedeli viac o kandidatoch. A predsa neches, aby videli ze si zufala a ze hladas "tahaky" :D
misoft
02.12.13,16:00
PS: nezabudni ze dnes aj manageri chodia na fora a socialne siete, aby sa dozvedeli viac o kandidatoch. A predsa neches, aby videli ze si zufala a ze hladas "tahaky" :D
Celkom správna pripomienka! Fóra, ksichtokniga, tuiter a iné oné - toť bohatý zdroj informácií o tých, ktorí sa chcú niekam dostať..... a nejaké "srandovné" ťuťu-muťu tam = znamená "Ozveme sa......" a bude ticho......