ALIENEN
02.12.13,21:21
Dobrý deň,

mám dve kamenné predajne so značkovým oblečením. Rada by som svoju ponuku rozšírila o obuv, mám veľa zákazníkov ktorí by to uvítali. Jedná sa o dámsku obuv. Nemám s tým však žiadne skúsenosti, preto by mi veľmi pomohlo keby mi vedel poradiť niekto kto obuv predáva. Na začiatok to chcem iba ako doplnkový sortiment v jednom butiku. Časom sa uvidí...

Ako začať, kedy je na to vhodné obdobie, či sa mi oplatí ešte investovať do zimnej kolekcie, alebo už mám počkať na jarnú. Pravdepodobne už len tú jarnú, keďže máme už len mesiac. Mám zobrať napríklad 15 modelov v troch farbách vo všetkých veľkostiach, alebo radšej viac modelov, len v niektorých veľkostiach. Vedel by mi prípadne niekto dať tip na nejakého dodávateľa, mala by to byť kožená obuv, na bežné nosenie, klasika ale aj niečo trendové.

Veľmi ocením každú radu niekoho kto s tým pracuje. Vopred ďakujem za Vaše odpovede.
kopretinka
02.12.13,20:26
topánky sa nedajú kupovať po pároch,musíš zobrať celé balenie,v ktorom sú namixované všetky veľkosti,..........ako prvá sa ti predá dámska 38,tie okrajové zostávajú.........pre 20 zákazníkov absolútne nerentabilné..........ani pre 200.......ako doplnkový sortiment o tom ani neuvažuj,vyhodené peniaze.