katka784
03.12.13,06:59
Ku 31.12.2013 mi končí pracovný pomer (som vo výpovednej dobe) - dôvod - rušenie pracovného miesta. Chcem sa preto spýtať, že keď to v pondelok oznámim zamestnávateľovi, či na mňa platí ochranná doba tých 8 mesiacov alebo od 1.1.2014 budem musieť byť na úrade práce? Ďakujem
ivka70
03.12.13,06:34
Ked oznamis zamestnavatelovi tehotenstvo (pisomne, s kopiou tehotenskej knizky) pred koncom vypovednej doby, tvoj PP neskonci skoncenim povodnej vypovednej doby, ale budes chranena este pocas tehotenstva, nasledne pocas MD aj pocas RD, ak ich zaciatky pisomne oznamis zamestnavatelovi najneskor mesiac pred nastupom.

Cize tvoja povodna vypoved bude platna, ale PP skonci az poslednym dnom RD, cize v den, kedy dieta bude mat 3 roky.

Plati totiz
Zákaz výpovede
§ 64
....
(2) Ak je zamestnancovi daná výpoveď pred začiatkom ochrannej doby tak, že by výpovedná doba mala uplynúť v ochrannej dobe, pracovný pomer sa skončí uplynutím posledného dňa ochrannej doby okrem prípadov, keď zamestnanec oznámi, že na predĺžení pracovného pomeru netrvá.

a tato ochranna doba sa vzahuje na tehotenstvo, MD aj RD.
(je to ina ochranna doba ako 8 mesacna po ukonceni PP)
katka784
03.12.13,06:50
Jasné, výpoveď bude stále platná, ale platnosť nadobudne, až ako si napísala - dovŕšením 3 rokov dieťaťa. Takže keď im to oznámim, normálne môžem pokračovať v práci až pokým nenastúpim na materskú? A stále budú potom za mňa platené odvody?
ivka70
03.12.13,07:13
Ano, a stale ta budu zamestnavat, platit ti mzdu (ak nebudes na PN) aj z nej odvody.