macula
03.12.13,11:29
Ahojte, poprosim o radu ohladom ukoncenia PP podla §63 pism.1 odst.a, ak zamestnanec odpracoval 4 roky vo firme ma narok na 2 mesacnu vypovednu lehotu a 2 mesacne odstupne? Co moze robit v pripade, ak mu da odpracovat vypovednu dobu v inej firme ale s tou istou pracovnu poziciu? (zamestnavatel jej chce urobit dodatok k PZ s inou adresou vykonu prace (ina firma) ale stale by pracovala akoze u neho a tym by si odpracovala VD a on by potom tej firme fakturoval za vykon prace jeho zamestnanca. Moze to takto chciet urobit? Na aky § sa ma odvolat, aby to nebral ze nechce odpracovat VD a tym by nemusel vyplatit odstupne?)
Tweety
03.12.13,10:30
VD nemôže odpracovať v inej firme, je dvojmesačná , odstupné jednomesačné. VD patrí k výpovedi, ktorú dostal od zamestnáv., u ktorého je zamestnaný.
macula
03.12.13,10:33
Tak potom ma narok na vyplatenie 2 mesacneho odstupneho a 2 mesacnej vypovednej doby?
avalik
03.12.13,10:41
v odpovedi od Tweety mas to jasne napiasane - VD 2 mes, odst. 1 mesiac
macula
03.12.13,11:02
ano, dakujem a este sa chcem vratit k odpracovaniu tej VD, totiz zamestnavatel jej chce urobit dodatok k PZ s inou adresou vykonu prace (ina firma) ale stale by pracovala akoze u neho a tym by si odpracovala VD a on by potom tej firme fakturoval za vykon prace jeho zamestnanca. Moze to takto chciet urobit? Na aky § sa ma odvolat, aby to nebral ze nechce odpracovat VD a tym by nemusel vyplatit odstupne?
avalik
03.12.13,11:27
"(zamestnavatel jej chce urobit dodatok k PZ s inou adresou vykonu prace (ina firma) ale stale by pracovala akoze u neho a tym by si odpracovala VD a on by potom tej firme fakturoval za vykon prace jeho zamestnanca. Moze to takto chciet urobit?"

chciet moze, ale s dodatkom k PZ musi zamestnanec suhlasit - zamestnavatel ho nesmie nutit k podpisu
taiko
03.12.13,11:34
kokso to su konstrukcie toto. Neuveritelna kreativita podnikatelov. Preco to vsetko ten podnikatel robit?
Tweety
03.12.13,12:29
toto čo tu uvádzaš, dodatok na prácu v inej firme, nie je možné. Zrejme vám ZP nič nehovorí.