vichrica
03.12.13,10:59
Chcela by som dať výpoveď v skúšobnej dobe, ale zamestnávateľ bude 3 týždne na dovolenke a ekonómka je na marodke. Čo teraz? Kedy bude platná moja výpoveď? Môžem ju poslať doporučene, ale nikto ju pravdepodobne neprevezme. Musia mi potom odovzdať zápočtový list?
ivka70
03.12.13,10:01
V skusobnej dobe sa nedava vypoved, v skusobnej dobe sa oznamuje ukoncenie PP v SD.
Nikto iny tam na preberanie posty nebude?

Mozes ho poslat aj postou, v obalke s dorucenkou, skrat na poste uloznu dobu na 3 dni a ked sa ti vrati list ako nedoruceny, budes mat podklad, kedy si "dorucila"ukoncenie PP v SD. Jednoduchsie je dat si ukoncenie PP v SD podpisat na kopiu niekomu, kto to preberie.

vichrica (Dnes 12:04) Nie, žiaľ nikto kompetentný tam nebude Takže to treba poslať v obálke s doručenkou, a potom budem mať opečiatkovaný neprevziaty list ako doklad. Stačí to?
Bude musiet, nasledne by som ofotila dorucenku a povodne ukoncenie PP a poslala zamestnavatelovi doporucene alebo obycajne.
Je to trochu komplikovane, ale ty podklady mat budes.
vichrica
03.12.13,10:04
Ďakujem za radu :) Nie, žiaľ nikto kompetentný tam nebude :( Takže to treba poslať v obálke s doručenkou, a potom budem mať opečiatkovaný neprevziaty list ako doklad. Stačí to?
vichrica
03.12.13,12:27
Ďakujem za radu :)