printerscd
03.12.13,13:05
Pred pol rokom sme aktivovali internet od jednej mensej sukromnej firmy
Je to neobmedzeny s rychlostou 1.5 MBit
pol roka isiel skvele teraz posledne 2 tyzdne sa uplne spomali alebo vypadava hlavne poobede od cca. 14:00h
Volal som technikovy aby s tym nieco robil tak sa vyhovoril ze treba modem raz za mesiac vypnut atd.Ale ej tak bol vymenit antenu ale nepomohlo.
Antena je umiestnena tesne pod strechou tak ako to instalovali a teraz sa zrazu vyhovaraju ze ma byt vonku .
Ten isty problem ma aj sused-mame rovnaky internet,byvame v rodinnom dome.

Myslite ze ho mam posurit aby nieco naozaj s tym robili pretoze taky internet je nam nanic platime 12 e mes.

Dakujem
pistik71
05.12.13,15:03
1.5MBit za 12€ je dost draho, skus sa popozerat po konkurencii v okoli. Problem v rychlosti/vypadavabi moze byt zarusenie pasma 2,4 (ak ho pouzivaju), ale moze to byt aj tym, ze mate velku agregaciu a nejaky "notoricky" stahovac vas ovplyvnuje (pride o 14:00 zo skoly a stahuje a stahuje...). To by ale mal odhalit provider, resp. by si mal lepsie osetrit agregaciu.
mecky
05.12.13,15:50
tam ine nepomoze len bombardovat providera so staznostami, zalezi aj na zmluve aku mate podpisanu, ja osobne by som ziadal aspon nejaku zlavu koli znizenej kvalite sluzby