go2out
22.03.06,19:34
Musim podat danove priznanie ak som zmenil viacerych zamestnavatelov a pracoval som v Anglicku? Pri podani danoveho priznania by som nemal preplatok ani nedoplatok. Je povynnost ho podat? Co mi hrozi ak ho nepodam?
Dakujem.
Andrej
slimak
22.03.06,18:37
Musis podat DP.
ondrejvla
22.03.06,18:41
Musim podat danove priznanie ak som zmenil viacerych zamestnavatelov a pracoval som v Anglicku? Pri podani danoveho priznania by som nemal preplatok ani nedoplatok. Je povynnost ho podat? Co mi hrozi ak ho nepodam?
Dakujem.
Andrej

Si povinný podať DP, čo Ti hrozí? - keď o tom uvažuješ, asi nemáš záujem ho podávať. DÚ ti môže nielen vymerať pokutu za nepodanie, ale i domeranie odhadom, a to už trošku viac narastie.
go2out
22.03.06,18:50
Vdaka za odpoved. Ano rozmyslam ho nepodat a aka velka pokuta mi hrozi?:confused:
stuko
22.03.06,19:12
Vdaka za odpoved. Ano rozmyslam ho nepodat a aka velka pokuta mi hrozi?:confused:

zakladna pokuta je 2000,- ak zistia aj danove nezrovnaloti tak este plus urok z omeskania
Johanka
22.03.06,19:21
Vdaka za odpoved. Ano rozmyslam ho nepodat a aka velka pokuta mi hrozi?:confused:
:eek: A o čo Ti ide ? Nič v zlom, je to Tvoje rozhodnutie, ale fakt nechápem ... A keď máš po ruke takú vymoženosť akou je Porada, tak nemáš najmenší problém vyplniť DP;) .
go2out
22.03.06,19:27
Pytam sa len pre informaciu.:D Ale kedze by som musel platit pokutu tak DP podam.:mad: