nikulik
04.12.13,08:40
Dobrý deň, poprosím Vás o radu. Zaokrúhľ.dovol. mame na cely 1 deň. Ale zamestnanec musi surne odist z prace na 2 hodiny a chce aby sme mu tie 2 hod. stiahli z dovolenky. Da sa to vôbec? A čo tých zvyšných 5,5 hod.?
veronikasad
04.12.13,07:43
S čerpaním 1/2 dňa dovolenky som sa už stretla, ale čerpať dovolenku po hodinách ? (v mojom SW by sa to vykázať dalo). Má mzdárka málo roboty, aby viedla takúto evidenciu ? Ale asi záleží od internej smernice firmy ...
ivka70
04.12.13,08:01
Zamestnanec nech si tie 2 hodiny nadpracuje inokedy ..... teda nech si vezme nahradne volno.
alebo 1/2 dna dovolenky a 2 hodiny bude mat navyse ... a ak zaokruhlujete na cele dni, tak jedine cely den dovolenky a nemusi chodit do prace ...
nikulik
04.12.13,08:39
No 1/2 dna nemame v mzdovom por. len cely deň. Ale dakujem za radu. Len som chcela vediet ci sa niekto s tymto stretol, lebo u nas zamestnanci to casto ziadaju.
nikulik
04.12.13,08:41
Aj mne to soft umozni veronika, ale chcela som vediet ci to je spravne. Zamestnanci si to ziadaju ale nic take som v ZP nenasla. A kedze v mzdovom por. mame cely den tak to ani robit nechcem. Ďakujem.