mmia
22.03.06,20:49
ahojte, chcela by som sa opytat:
zamestnankyna, ktorej robim RZ k nam nastupila od augusta 2005. v predchadzajucom zamest. bola od januara do jula na MD. Mozem jej dodatocne uplatnit vyplatenie danoveho bonusu za obdobie jej MD? :(
Ď.
KEJKA
22.03.06,19:57
áno, ak má dostatočný príjem.
ondrejvla
22.03.06,19:59
ahojte, chcela by som sa opytat:
zamestnankyna, ktorej robim RZ k nam nastupila od augusta 2005. v predchadzajucom zamest. bola od januara do jula na MD. Mozem jej dodatocne uplatnit vyplatenie danoveho bonusu za obdobie jej MD? :(
Ď.

Pokiaľ spĺňa podmienky pre poskytnutie DB, tak áno. Buď musí mať za celý rok 1/2 minimálnej mzdy, alebo za obdobie, kedy bola zamestnaná musí splniť túto podmienku.
mmia
24.03.06,07:57
ahojte, este by som mala jednu malu otazocku:
zamestnankyna mi k RZ doniesla nasledovne dokumenty
- potvrdenie o prijme za obdobie 7 - 12
u nas pracovala len v decembri a to na dohodu o vykon. p.
tieto dva príjmy dokopy su 41.000, dan - cca 400 ( ktora sa jej po uplat. nezdanit. polozky vráti )
chcela by som sa opytat ci jej mozem doplatit danovy bonus za cely rok 5000.- ak prinesie potrebne doklady alebo len za mesiace TPP. mam v tom akysi zmatok :-(
Tweety
24.03.06,07:59
ahojte, este by som mala jednu malu otazocku:
zamestnankyna mi k RZ doniesla nasledovne dokumenty
- potvrdenie o prijme za obdobie 7 - 12
u nas pracovala len v decembri a to na dohodu o vykon. p.
tieto dva príjmy dokopy su 41.000, dan - cca 400 ( ktora sa jej po uplat. nezdanit. polozky vráti )
chcela by som sa opytat ci jej mozem doplatit danovy bonus za cely rok 5000.- ak prinesie potrebne doklady alebo len za mesiace TPP. mam v tom akysi zmatok :-( Ak už v predchádzajúcom zamestnaní nepoberala bonus,( určite v tom potvrdení to má uvedené), tak jej ho douplatníš v RZD.