Richard
05.12.13,13:23
Do menu používateľa (hore vpravo ozubené kolečko) sme pridali nový položku "Moje príspevky".

Je to skratka, takže k svojim posledným príspevkom sa dostanete z ktorejkoľvek stránky Porady.
arizona
05.12.13,13:16
To je dnesna novina? Som si to vsimla uz davnejsie .-)
Richard
05.12.13,13:30
Od minulého týždňa to tu máme :)
kopretinka
05.12.13,14:08
niekto ani netuší,na čo je to koliesko.......niežeby ešte tade niečo hľadal........
buchač
05.12.13,16:17
niekto ani netuší,na čo je to koliesko.......niežeby ešte tade niečo hľadal........
...a niekto má o koliesko viac a iní zasa o jedno menej ( poniektorím ale chýba toľko koliesok jak nákladný vlak má )...
misoft
05.12.13,16:18
...a niekto má o koliesko viac a iní zasa o jedno menej ( poniektorím ale chýba toľko koliesok jak nákladný vlak má )........a niektorým i ten vlak chýba (i s lokomotívou)..... :D
Richard
05.12.13,16:20
Ono sa to rozbalí už keď nadídeš myškou nad meno, svoju fotku alebo to koliečko.

Veci okolo prihláseného používateľa sa vždy dávajú hore vpravo, to je absolútny štandard.
Ozubené koliečko sa veeeľmi často používa pre označenie menu s nastaveniami a vecí okolo používateľa.

Ak to niekto nepozná a naučí sa to na Porade, tak to využije aj inde. Naopak ak tu príde skúsený z iných moderných webaplikácií tak to tam bude určite intuitívne hľadať.
kopretinka
06.12.13,19:48
Ak to niekto nepozná a naučí sa to na Porade, tak to využije aj inde. Naopak ak tu príde skúsený z iných moderných webaplikácií tak to tam bude určite intuitívne hľadať.
ja som to koliečko ešte nikde nevidela........asi sa nepohybujem na moderných webaplikáciách
luja5
06.12.13,20:03
Ak to niekto nepozná a naučí sa to na Porade, tak to využije aj inde. Naopak ak tu príde skúsený z iných moderných webaplikácií tak to tam bude určite intuitívne hľadať.
ja som to koliečko ešte nikde nevidela........asi sa nepohybujem na moderných webaplikáciách
Ja ho mám napríklad v Gmail-i, kde chodím často, len neviem, či sa to radí medzi moderné webaplikácie:).
misoft
06.12.13,20:19
Ak to niekto nepozná a naučí sa to na Porade, tak to využije aj inde. Naopak ak tu príde skúsený z iných moderných webaplikácií tak to tam bude určite intuitívne hľadať.
ja som to koliečko ešte nikde nevidela........asi sa nepohybujem na moderných webaplikáciách
Dokonca aj v Google Chrome (prehliadači) ho máš.....
arizona
06.12.13,20:49
Ak to niekto nepozná a naučí sa to na Porade, tak to využije aj inde. Naopak ak tu príde skúsený z iných moderných webaplikácií tak to tam bude určite intuitívne hľadať.
ja som to koliečko ešte nikde nevidela........asi sa nepohybujem na moderných webaplikáciách
Dokonca aj v Google Chrome (prehliadači) ho máš.....
Dokonca aj v aplikaciach v telefonoch sa nachadza.

ja ked si stiahnem nejaky novy program, ci aplikaciu, tak ako prve hladam "koliesko",aby som si program prisposobila
kopretinka
06.12.13,21:36
Ak to niekto nepozná a naučí sa to na Porade, tak to využije aj inde. Naopak ak tu príde skúsený z iných moderných webaplikácií tak to tam bude určite intuitívne hľadať.
ja som to koliečko ešte nikde nevidela........asi sa nepohybujem na moderných webaplikáciách
Dokonca aj v Google Chrome (prehliadači) ho máš.....
nemám chromého :D
kopretinka
06.12.13,21:37
Ak to niekto nepozná a naučí sa to na Porade, tak to využije aj inde. Naopak ak tu príde skúsený z iných moderných webaplikácií tak to tam bude určite intuitívne hľadať.
ja som to koliečko ešte nikde nevidela........asi sa nepohybujem na moderných webaplikáciách
Dokonca aj v Google Chrome (prehliadači) ho máš.....
Dokonca aj v aplikaciach v telefonoch sa nachadza.

ja ked si stiahnem nejaky novy program, ci aplikaciu, tak ako prve hladam "koliesko",aby som si program prisposobila
asi mám zastaralý telefén
misoft
07.12.13,10:31
asi mám zastaralý telefén
:D:D:D Tak to máš asi novú kombináciu Televízor + fén - daj si patentovať ;)
kopretinka
08.12.13,20:40
asi mám zastaralý telefén
:D:D:D Tak to máš asi novú kombináciu Televízor + fén - daj si patentovať ;)
....teď,teď tady byl ! ......Jára Cimrman...:D
arizona
12.12.13,14:42
Chcela by som sa spytat Richarda, ci by nebolo mozne nastavit Poradu tak, ze ked ma niekto novy odkaz v profile, aby to "koliesko" blikalo,alebo svietilo na cerveno ako pri notifikaciach...skratka, aby nejak upozornilo na novy odkaz./alebo,aby vyskocilo vyskacovacie okno ako pri spravach/
Obcas sa mi stava, ze niekto mi napise odkaz do profilu,ale pridem na to neskoro. Ked je to nejaka otazka a druha strana caka na odpoved, tak niekedy zial, caka marne...

A taktiez tu mame vela novacikov,obcas im nieco napiseme cez odkazy,ale nevieme, ci novacikovia vedia tie odkazy najst, ci sa vedia natolko orientovat na Porade a najst to cez nastavenia,alebo ci ich napadne kontrolovat svoj profil, ci tam nahodou nemaju nejaky odkaz.

Preto si myslim, ze keby ich to upozornili napr.blikanim, ze skor na to kliknu a precitaju...