phesant
07.12.13,10:37
Ahojte.
Prechadzal som cez kolaje mimo miesta na to urceneho - v Petrzalke pod nadjazdom Panonska cesta. Ukryti policajti (priznam sa neprechadzal som 1x, tak som si vzdy daval pozor) vyskocili spoza stlpov a samozrejme pytali pokutu. Tu som im na mieste nedal a preto mi bol domov doruceny rozkaz o ulozeni sankcie za priestupok.
Presiel som si paragrafy na ktore sa v nom odvolavaju a nevychadza mi zial nic ine, len zaplatit :/.
Jedina vec co mi vsak udrela do oci bolo odovodnenie v ktorom pisu, ze bolo preukazane ze - a teraz malo nasledovat moje meno, ale uvedene bolo ine meno + podrobnosti k priestupku.
Predpokladam ze toto maju ako sablonu a len menia mena a datumy. Dobry business...

Zaujimal by ma vas nazor, ci sa mam v tom dalej vrtat a napisat im odpor v zmysle, ze ja nie som clovek o ktorom v odovodneni pisu. Malo by to nejaku sancu na uspech?
Alebo ci radsej "suhlasit" s pokutou a zaplatit tych 30E (a vyhnut sa dalsim pripadnym poplatkom).

Vdaka za nazory.
lujza.j
07.12.13,09:44
daná vec je administratívna chyba....nemala by sa stať, ale stáva sa....ťa to určite teší, že sa tí zelení magori pomýlili a teraz si myslíš, že z toho vytrieskaš dopustenie pokuty....ale omyl!...skôr sa skús zamyslieť sám nad sebou....že páchaš priestupok a si si toho vedomí....
ja by som na fleku zaplatila a čau!
kukučka
07.12.13,09:49
Zaplatiť, ale na vlastné meno a správny papier, aby si si bol istý, že je to
v poriadku a neprišiel ti po čase ešte jeden.
Nefrfli na policajtov, buď vďačný anjelovi strážnemu za výstrahu a polepši sa. Vieš dobre ako to myslím. Pekný adventný čas. :)