Jana 123
07.12.13,21:23
Neviete mi poradiť, akú práčku kúpiť, keď mám problém zbaviť sa chlpov z kocúra na oblečení? Nemáte náhodou skúsenosť parná práčka so sušičkou? Vďaka za odpovede.
ivka70
07.12.13,20:33
Uplne na to staci normalna pracka a nasledne susicka.
Vsetky chlpy, ktore sa nevyperu, zostanu vo filtri susicky.
Jana 123
07.12.13,20:45
Nemáš náhodou skúsenosť, keby som kúpila práčku so sušičkou? Tam totiž nie je filter pre sušenie v bubne.
Peggynka
08.12.13,08:01
Sú aj práčky označené logom mačky a vraj to funguje:
http://pracky.heureka.sk/beko-wmb-61242-pt/
hubatá
08.12.13,08:03
Málo asi kocúra vyčesávaš kefou ....... Skús ho častejšie česať, nebude tak pĺznuť, najmä v prechodoch počasia: leto-jeseň a naopak zasa jar-leto.
hubatá
08.12.13,08:04
Áno? To som teda nevedela .......
alaya1
08.12.13,08:11
Pred vlozenim pradla do pracky pouzivaj odchlpovac.
arizona
08.12.13,08:14
Pracku so susickou nemam, ale mame tiez macky, takze problem s chlpami.
pred pranim veci prebehnem lepivym valcekom,pomaha to.
http://wildcats.sk/lepkavi-pomocnici-v-boji-proti-macacim-chlpom-v-domacnosti
Jana 123
08.12.13,10:09
Ďakujem za rady. Idem však kupovať novú práčku. Počula som, že sušička chlpy odstredí, ale kvôli úspore miesta by som nechcela mať zvlášť práčku a zvlášť sušičku, takže preto som chcela vedieť, či niekto nemá skúsenosť či aj kombinovaná práčka so sušičkou chlpy odstredí.
Peggynka
08.12.13,10:56
Práčky

Funkcia PHR

Funkcia PHR je ideálnym riešením pre všetkých milovníkov chlpatých miláčikov. Vďaka inovatívnej technológii používanej v produktoch Beko, už nemusíte mať starosti s chlpmi na oblečení. Funkcia PHR zaistí, že Vaše oblečenie je po praní dokonale čisté.
Ale toto ma dostalo na jednom fóre:
"Ja na odstranovanie srsti pouzivam hubku. Ked periem cierne veci, hodim tam aj tri ciste hubky a tie spolahlivo zachytia chlpy, aspon ich vacsinu."
Ale asi to funguje len do 40°C,neviem čo by s tými hubkami urobila vyššia teplota.
Jana 123
08.12.13,15:18
S hubkami som to skúšala, ale veľmi to nepomohlo, skôr vôbec to nepomohlo.
Peggynka
08.12.13,18:06
Skús sa popozerať po nete na tie práčky Beko s funkciou PHR.To s tými hubkami som pridala ako zaujímavosť.Tiež by ma zaujímali skúsenosti s tou práčkou,lebo ja by som sušičku nechcela (veľká spotreba).

Zadala som otázku,na akom princípe to funguje a toto je odpoveď:

Ak volite tuto doplnkovu funkciu, pracka si k danemu programu prida predpierku a jedno plakanie navyse
Perie dlhsie a asi s dvojnasobnym mnozstvom vody ako deklarujeme pri spotrebe na eko cyklus
Vsetka zvieracia srst sa tymto z bielizne vyplaví.
Pohar
08.12.13,19:25
práčka značka BEKO nám ju v Datarte doporučili práve na takéto veci, a naozaj je super