Vladimir2222
08.12.13,12:02
Chcem sa opýtať či bude počuť ako sa otvaraju 6m garažovedvere do spoločnej garaže do bytu nad dverami? Dvere su testne pod spalnou.
Ice dive
08.12.13,11:18
a čo takto zistiť to priamo pri obhliadke..... nakoľko inak počuť vráta, keď je byt zariadený, inak keď je prázdny, iné je, keď je to garáž pre 100 aut - prípadne je v dome dajaká prevádzka (časté chodenie aj zákazníkov) alebo garáž len pre 20 aut, a obyvatelia domu sú všetci 60+ t.j. po 22 veľmi nehrozí, že by sa vracali z piatkovej diskotéky o 4:00 ráno....je to nový byt, starý byt, aké sú to dvere plastové kovové...atď... spravidla pri dobre postavenej novostavbe a kvalitných dverách to počuť nie je.... ďalším ukazovateľom je aj cena daného bytu.. ak je výrazne lacnejší ako byt vedľa čo nemá vráta.. je to na zamyslenie prečo ho developer predáva lacnejšie....
arizona
08.12.13,12:05
6 metrove dvere su riadna opacha, neverim, ze pojdu zatvarat uplne potichu.Hrmot,ci vibracie sa budu sirit nielen vzduchom,ale aj stenou.
Mat ich priamo pod postelou by som ich veru nechcela.

Napisal si malo podrobnosti, ake su to dvere, ci su posuvne,z akeho materialu a pod. Ale aj tak plati vyssie napisane...

Aj tak najlepsie zistis az na mieste, najlepsie vo vecernych hodinach, ked je tichsie. Kazdy clovek ma ine hranice vnimania hluku.Mozno tebe to vadit nebude .
lujza.j
08.12.13,12:08
6m garažovedvere
dvere sú v kuse?je to dvoj stojisko? panelák?...nevieme aký je mchanizmus daných dverý ako je hlučný....čiže určite urobiť sondu na mieste v reále!!

mám garáž pod domom...nie je súčasťou domu....a dvere sú hlučné asi takto:eek:...pes vie že parkujem a už sedí pri dverách....
Vladimir2222
08.12.13,12:53
dakujem všetkým za odpovede. makler kluče od garažu nemal. byt je novostavba, 3roky ten byt nekupil nik asi vedel prečo. hore su drahšie byty. momentálne su dvere vyunute hore, lebo piskali a na piskot sa sťažovali ludia hore. a ano určite ináč počuť v nezariadenoma zariadenom byte. byt sa nachádza v Ke stoji 200tisic e a je to holobit. Má 4 izby a čo je mínus nemá špajz.
lujza.j
08.12.13,13:02
neviem aká môže byť tepelná izolácia bytu od garáže....aj ked je to novostavba ...niekdy može byť dosť odflaknute....
Indeed
08.12.13,13:05
6m garážové dvere su ROLOVACIE smerom dovnutra objektu.

Nie su to klasické dvojkrídlové garažové dvere.
arizona
08.12.13,13:07
Keby si ten byt kupil a po case by ti ten hluk vadil, asi by si mal aj ty problem byt predat, ked pises, ze doteraz 3 roky byt stoji bez majitela. takze si kupu dobre rozmysli. mal by si si nicit nervy, to nestoji za ziadne peniaze. A makler asi vedel, preco kluce od garaze ani so sebou nenosi :-(
lujza.j
08.12.13,13:07
ja nemám rolovacie, ani dvojkrídlové....a svinsky rámusia...
Ice dive
08.12.13,13:18
no je logické že na vyšších podlažiach sú byty drahšie, čo je dané aj "výhľadom" zase tri roky nepredať byt za 200 000 tisíc v KE nemusí byť len tou garážou....za to už pomaly aj barák kúpiš...
buchač
08.12.13,13:18
Tento byt ????
http://www.topreality.sk/4-izbovy-177-m2-stare-mesto-novostavba-r2011-parkovacie-miesto-video-r2354306.html
Ak hej , v živote by som nekúpil ....
NEEXISTUJE !!!
...o ničom byt ...
Raz ho prekľaješ ...zlá investícia ...
Za tie love kúpiš dom ...v inej lokalite .
Deti sa Ti raz poďakujú ....
lujza.j
08.12.13,13:47
iba tak k tej garáži....čiže 2-stojisko...jedny dvere....dve autá....napr. jedno moje, jedno susedove.....to má akú logiku, že ja lezem pre auto a otvorím aj akože susedove dvere?teraz dvere vypnuté hore ako píše zadávatel....fajný chlad os podlahy....ako by sa účtovala elektrika za garažove dvere ....
Vladimir2222
10.12.13,08:03