Jana Motyčková
08.12.13,13:20
Upozorňujem na zmenu posudzovania nelegálnej práce na základe novely zákona o nelegálnej práci, ktorá vyšla pod číslom 308/2013 Z.z. a je účinná od 1.11.2013, konkrétne čl III. bod 4, ktorý mení znenie §2 ods. 2 písm. b).

Pôvodné znenie :
(2) Nelegálne zamestnávanie je zamestnávanie právnickou osobou alebo fyzickou osobou, ktorá je podnikateľom,1) ak využíva závislú prácu
a) fyzickej osoby a nemá s ňou založený pracovnoprávny vzťah podľa osobitného predpisu,2)
b) fyzickej osoby, má s ňou založený pracovnoprávny vzťah podľa osobitného predpisu2) a do začiatku výkonu kontroly nelegálnej práce a nelegálneho zamestnávania nesplnila povinnosť podľa osobitného predpisu6) alebo
...
Nové znenie :
(2) Nelegálne zamestnávanie je zamestnávanie právnickou osobou alebo fyzickou osobou, ktorá je podnikateľom,1) ak využíva závislú prácu
a) fyzickej osoby a nemá s ňou založený pracovnoprávny vzťah alebo štátnozamestnanecký pomer podľa osobitného predpisu,2)
b) fyzickej osoby, má s ňou založený pracovnoprávny vzťah alebo štátnozamestnanecký pomer podľa osobitného predpisu2) a nesplnila povinnosť podľa osobitného predpisu6) alebo
...

Dôležité je,že bola vylúčená zo znenia podčiarknutá časť.

Čo to znamená?
Povinnosť podľa osobitného predpisu 6) je povinnosť podľa §231 ods.1 písm. b) zákona č. 461/2003 Z.z. o sociálnom poistení a to je
- prihlásiť do registra poistencov a sporiteľov starobného dôchodkového sporenia zamestnanca pred vznikom týchto poistení, najneskôr pred začatím výkonu činnosti zamestnanca (vrátane zamestnanca s odvodovou úľavou);
- dohlásiť zamestnanca s pravidelným príjmom na DoBPŠ na dôchodkové poistenie v lehote splatnosti poistného za mesiac,kedy príjem prekročil hranicu, odhlásiť z dôchodkového poistenia v lehote splatnosti poistného za mesiac, kedy príjem klesol pod hranicu;
- obdobne dohlásiť/odhlásiť zamestnanca na DoBPŠ s nepravidelným príjmom na dôchodkové poistenie v lehote splatnosti poistného z tejto dohody;
- dohlásiť zamestnanca na DoBPŠ na dôchodkové poistenie, ak si prestane uplatňovať výnimku, pred vznikom poistenia, najneskôr v deň vzniku poistenia pred začatím vykonávania činnosti; ak si začne uplatňovať výnimku, odhlásiť ho najneskôr deň po zániku dôchodkového poistenia;
- dohlásiť zamestnanca s odvodovou úľavou na ostatné poistenia, ak uplynulo 12 mesiacov, tak pred vznikom poistení, ak príjem prekročil hranicu, tak v lehote splatnosti poistného za mesiac, za ktorý prekročil príjem hranicu. Dohlásiť zamestnanca s odvodovou úľavou na dôchodkové poistenie v lehote splatnosti poistného, ak mu je po skončení pracovného pomseru doplatený príjem a z tohoto dôvodu mu spätne vzniká dôchodkové poistenie;
- odhlásiť zamestnanca najneskôr v deň nasledujúci po zániku poistení;
- zrušiť prihlásenie, ak poistný vzťah nevznikol;
- oznámiť zmeny v údajoch (priezvisko, meno, dátum narodenia, stav, trvalý pobyt, id.číslo sociálneho zabezpečenia osoby, deň vzniku a skončenia právneho vzťahu)

Táto zmena znamená, že do 31.10.2013, ak ste neskoro urobili prihlášku alebo odhlášku zo SP, mohli ste dostať pokutu zo Sociálnej poisťovne, ale ak ste to urobili pred začatím kontroly nelegálneho zamestnávania, nešlo o nelegálnu prácu.
Ak po 1.11.2013 podáte neskoro prihlášku alebo ohlášku zo SP, ide o nelegálne zamestnávanie, aj keby ste vo firme žiadnu kontrolu na nelegálne zamestnávanie nemali!

Pokuta za nelegálne zamestnávanie je vo výške 2.000-200.000 €, pri nelegálom zamestnávaní 2 a viac osôb súčasne, minimálne 5.000 €.
Ester plus
09.12.13,20:13
Aj za oneskorené podanie zmeny v RL sú takto vysoké pokuty?
Jana Motyčková
09.12.13,20:18
Spadá to pod písm. b). Pokuty nedáva SP, ale Inšpektorát práce.
Ester plus
09.12.13,20:37
A čo je to id. číslo sociálneho zabezpečenia osoby? A k tým načas neohláseným zmenám napríklad "stav" sa mi ta sankcia vidí nehorázna.
milanr
10.12.13,08:25
Súhlasím, ako sa bude konkrétne posudzovať oznámenie zmeny napr. trvalého bydliska alebo rodinného stavu, keď to zamestnanec oznámi zamestnávateľovi neskoro. Zamestnanec sa ožení a o pol roka si spomenie a oznámi zamestnávateľovi zmenu stavu. Čo sa potom bude považovať za dátum zmeny? Dátum uzavretia manželstva alebo dátum kedy zmenu oznámil zamestnanec zamestnávateľovi, pretože to je bežná prax. A ešte otázočka, podľa akého § je zamestnávateľ tieto zmeny oznamovať SP? V § 231 ods. 1 písm. n) sa uvádza iba zmena mena a priezviska do 8 dní od kedy sa o zmene dozvedel. Ďakujem.
Ester plus
10.12.13,11:18
Súhlasím, ako sa bude konkrétne posudzovať oznámenie zmeny napr. trvalého bydliska alebo rodinného stavu, keď to zamestnanec oznámi zamestnávateľovi neskoro. Zamestnanec sa ožení a o pol roka si spomenie a oznámi zamestnávateľovi zmenu stavu. Čo sa potom bude považovať za dátum zmeny? Dátum uzavretia manželstva alebo dátum kedy zmenu oznámil zamestnanec zamestnávateľovi, pretože to je bežná prax. A ešte otázočka, podľa akého § je zamestnávateľ tieto zmeny oznamovať SP? V § 231 ods. 1 písm. n) sa uvádza iba zmena mena a priezviska do 8 dní od kedy sa o zmene dozvedel. Ďakujem.

Povinnosti zamestnávateľa - oznamovať zmeny sú uvedené v § 231 ods. 1. písm. b) v odsekoch 1., 2., 3., 4. vždy na konci odseku.
milanr
10.12.13,13:01
Ďakujem, ale čo s tým dátumom zmeny, ak to zamestnanec oznámi neskoro?
Jana Motyčková
10.12.13,14:36
V §231 ods.1 písm. b) nie sú priamo uvedené lehoty na oznamovanie zmien (priezvisko a pod.), lehota na oznámenie je len pre zmenu mena a priezviska v písm. n) do 8 dní odkedy sa to zamestnávateľ dozvedel. Ak sa to dozvie zamestnávateľ o pol roka a oznámi to potom do 8 dní, lehota je splnená. Nemyslím, že na toto zrovna sa bude IP zameriavať, lebo nesplnenie lehoty sa tu horšie preukazuje. Ale treba si dať pozor na prihlasovanie, odhlasovanie zamestnancov, dohlasovanie typu 11 alebo 16 včas a pod.
Pre oznamovanie zmeny trvalého pobytu lehoty nevidím. Ak teda dobre pozerám. Potom nemôže byť za oneskorené oznámenie pokuta (myslím aj z IP), ak lehota nie je.
Jozef Mihál
10.12.13,15:50
Môj názor - Inšpekcia bude oprávnená uložiť pokutu, resp. v praxi bude ukladať pokutu zamestnávateľovi v prípade, že zamestnávateľ prihlási zamestnanca (dohodára) do SP až potom, ako začne pracovný pomer resp. dohoda. V tomto prípade sa nebude skúmať neskoré nahlásenie zmien v údajoch o zamestnancovi a podobne.

Pritom vychádzam aj z dôvodovej správy, kde sa uvádza:

"Navrhuje sa vymedziť nelegálne zamestnávanie aj ako závislú prácu vykonávanú v štátnozamestnaneckom pomere, ak zamestnávateľ nesplnil povinnosť prihlásiť zamestnanca do registra zamestnancov a sporiteľov starobného dôchodkového sporenia, a to bez ohľadu na termín vykonania kontroly."
jarsza
11.12.13,09:06
A čo SP nebudú pokutovať, keď prihlásim zamestnancov a potom odposielam MV a neprejde, vraj nemám prihláseného zamestnanca a ja mam prihlášku, ale oni ju nespracuju a ja ho musím prihlásiť znova. To sa stáva často. Alebo sa nedostanete na stránku SP a musím prihlásiť zamestnancov na druhý deň.

To kto berie do uvahy. Potom sa to ako odvôvodni. Už sa také stalo kolegovi a dostal pokutu od IP za to že v ten istý deň prihlásil zamestnanca ako bol nástup do práce. Nastup bol 1 a prihlásil ho tiež 1, ale v poobednajších hodinách, nakoľko sa rano nedostal na stránku SP. Tak kde je spravodlivosť a riešenie?
Jana Motyčková
11.12.13,14:58
Nekomentujem .
SP bude argumentovať, že mohli ste poslať SMS a potom dodatočne prihlásiť.
olga84
12.12.13,12:55
Dobrý deň. Ak končí zamestnanec alebo dohodár v sobotu, sobota a nedeľa je mojím voľným dňom, kedy ho odhlásim zo SP? Je to ďalší pracovný deň, teda pondelok?
olga84
19.12.13,11:59
Prosím o odpoveď.
Jana Motyčková
19.12.13,14:53
Podľa mňa ak zamestnanie konćí v sobotu, odhláška by mala byť v nedeľu. Ale nechám sa presvedčiť právnikom, že nemám pravdu.
Počítanie lehôt v sociálnom poistení sa riadi §122 Obćianskeho zákonníka.
Ale v tomto prípade formulácia nie je "v lehote do 1 dňa po skončení", ale najneskôr v deň nasledujúci po zániku poistení. Čiže nejde o lehotu a nemala by som sa riadiť počítaním lehôt podľa Občianskeho zákonníka.
milanr
02.04.14,10:54
Dobrý deň, dovolím si zareagovať ešte na tri vyššie uvedené príspevky. Pokiaľ tomu správne rozumiem, tak ak dohodár alebo zamestnanec skončí právny vzťah v sobotu a pretože nedeľa nie je pracovným dňom, zamestnávateľ odošle RLFO až v pondelok považuje sa to za porušenie zákona? Ide o to, že ak by tak urobil pred skončením PV napr. už v piatok a PV by skutočne v sobotu neskončil z akýchkoľvek dôvodov, napr. z dôvodu DPN, zrušenie odhlásenia v SP neexistuje, nedá sa to poriešiť tak, ako so zrušením prihlásenia. Čo sa týka formulácie "... najneskôr v deň nasledujúci po zániku poistenia", na mysli je asi kalendárny deň nie pracovný? Ďakujem za názor, kedy má teda správne zamestnávateľ odhlásiť zamestnanca v prípade skončenia PV v sobotu.
Jana Motyčková
02.04.14,13:47
Môj názor je v príspevku 13.
milanr
03.04.14,11:00
Dobrý deň, ďakujem za názor. V tomto prípade bude zrejme lepšie poslať odhlášku o jeden deň skôr (t.j. v piatok) ako v pondelok a riskovať sankciu.
semi
29.04.14,07:56
Dobrý deň, čo teraz mám robiť keď som prihlásila neskoro dohodára , myslela som, že som ho prihlásila, ale zistila som, že v mesačný výkaz mi neprešiel lebo na soc. ho nemajú prihláseného ako mám postupovať ? Nejde o čiernu prácu ide iba o moju chybu . To znamená, že štátna správa si môže robiť čo chce a ja sa nemôžem pomýliť alebo urobiť nejakú chybu to už kde sme . Ako môže niekto vydať takýto zákon. / 2000,- eur zarobím za 4 mesiace / .
Mila123
29.04.14,08:40
Dobrý deň, čo teraz mám robiť keď som prihlásila neskoro dohodára , myslela som, že som ho prihlásila, ale zistila som, že v mesačný výkaz mi neprešiel lebo na soc. ho nemajú prihláseného ako mám postupovať ? Nejde o čiernu prácu ide iba o moju chybu . To znamená, že štátna správa si môže robiť čo chce a ja sa nemôžem pomýliť alebo urobiť nejakú chybu to už kde sme . Ako môže niekto vydať takýto zákon. / 2000,- eur zarobím za 4 mesiace / .

obávam sa, že ide o čiernu prácu, žiaľ.......
makovnik1
06.06.14,14:19
Dobrý deň,
prosím Vás, ako je to s registráciou prvého zamestnanca? Asi rok - dva dozadu ma pracovníčka soc.poisť presviedčala, že keďže prvého zamestnanca mi nezaregistrujú pred registráciou spoločnosti, tak registrácia prvého zamestnanca je možná do 8 dní (pri registrácii zamestnávateľa). Teraz však nastúpil Inšpektorát práce, ktorý sa chystá mi vyrúbiť min. 5.000 pokutu, nakoľko som registrácie podala 7.1.2014. Mám vôbec oporu v zákone, alebo je to naozaj "len na moju zodpovednosť"? Veď jeden termín vylučuje druhý :eek:
Ďakujem pekne za odpoveď
makovnik1
09.06.14,04:49
Nikto nevyjadrí názor ? :confused:
milanr
12.03.15,14:14
Dobrý deň, chcem sa opýtať ako posúdiť neskoré prihlásenie/odhlásenie do sociálnej poisťovne člena dozornej rady, ktorý poberá mesačnú odmenu za výkon funkcie. Hrozí aj v tomto prípade pokuta? Nejde o prácu na základe pracovnej zmluvy alebo dohody mimo PP.
Jana Motyčková
12.03.15,15:07
Pokuta z IP nie, za oneskorené prihlásenie zo SP áno. Sadzba 0,30-3,32 za deň omeškania.
suklova
30.03.15,11:31
Dostáva inšpektorát echo zo sociálnej poisťovne? Ide mi o to, že ak zamestnanec bol takto prihlásený neskoro, ale už skončil. Môžu aj takého zamestnanca kontrolovať alebo kontrolujú iba aktuálnych zamestnancov v stave. Ďakujem.
Jana Motyčková
30.03.15,11:34
Môžu aj skončených.
Ati
02.12.16,13:26
Posledný príspevok je tu už síce starší, ale nedá mi nevyjadriť môj názor a zároveň sa opýtať, či sa nebudú navrhovať nejaké zmeny v zákone, pokiaľ ide o výšku pokút. Veď dolná hranica 2000 Eur je pre obyčajných ľudí obrovská suma. A je veľmi nespravodlivé, ak sa neskúma dôvod neskorého nahlásenia. Predsa sme ľudia, môžeme sa hocikto ocitnúť zo dňa na deň v nemocnici a kým stihneme niekomu vysvetliť čo a ako v práci, tak už môže byť nejaká zákonná lehota dávno prekročená. A treba zohľadniť aj ľudský omyl. Podmienky vo väčšine firiem sú ťažké, pracuje sa v strese a hádam aj kontrolóri sú len ľudia a dokážu posúdiť, či išlo naozaj o nelegálnu prácu alebo o omyl. Ja som personalistka a mzdárka už dosť dlho, ale táto práca sa veľmi skomplikovala vďaka našej legislatíve. Myslím si, že všetko je to zámer, aby sa plnila štátna pokladnica. Na obyčajných zamestnancov a svedomitých zamestnávateľov nikto neberie ohľad. Mala som snahu uzavrieť si na seba tzv.profesné poistenie. No ale na moje veľké prekvapenie som zistila, že ako zamestnanec, si nič také uzavrieť nemôžem, lebo sú z poistného plnenia vylúčené pokuty a penále. Takúto poistku si môže uzatvoriť iba živnostník alebo firma, ktorá má v popise činnosti vedenie účtovníctva. Aj toto sa mi zdá veľmi nespravodlivé. Takže ak sa náhodou stane, že urobím chybu, tak si môžem ísť rovno vziať pôžičku!!!
Jana Motyčková
02.12.16,14:36
K tomu sa nedá nič dodať. Posledný návrh na úpravu tohoto nezmyslu dával pán Mihál na minulej schôdzi parlamentu. Neprešlo.
Ati
05.12.16,07:04
Ďakujem pekne, aspoň som si povedala svoj názor, pekný deň prajem.