avalik
08.12.13,21:17
prave som dospela k zaujimavemu zisteniu :)

ak dostanete neuzitocne a chcete vediet kto vam ho dal, staci nick o ktorom si myslite, ze to bol dat do nezelanych - v prispevkoch neuzitocny bod ostava, vam sa ale strati neuzitocne v prehlade ziskanych bodov
buchač
08.12.13,20:19
Až teraz ???

Už nejakú dobu to funguje ...
avalik
08.12.13,20:20
no ja som na to dosla az teraz :) po zadani jedneho nicku do nezelanych - a zrazu mi 4 neuzitocne zmizli ;)
marjankaj
08.12.13,20:27
no ja som na to dosla az teraz :) po zadani jedneho nicku do nezelanych - a zrazu mi 4 neuzitocne zmizli ;)
Pohár pretiekol?:---
avalik
08.12.13,20:28
Pohár pretiekol?:---

jj :D
arizona
08.12.13,20:35
...aj mne sa dnes nakopili neuzitocne :--- ...niekto si sem po dlhej dobe asi prisiel liecit komplexy :D
kukučka
08.12.13,21:01
Skúsiš to ignore zrušiť, či ostanú vymazané?
avalik
08.12.13,21:06
Skúsiš to ignore zrušiť, či ostanú vymazané?

ano, prave tak som to zistila :) ... lebo najprv som si myslela, ze teda dotycny nick sa spamatal a zrusil neuzitocne ... lenze pri prispevkoch neuzitocne ostali, tak mi napadlo, ci to ignore nema suvis - a ma :) ... po zruseni ignore sa pridelene neuzitocne v prehlade znovu zobrazia
misoft
08.12.13,21:52
:D - mne v prehľade získaných hlasov (na hlavnej stránke) svieti červené SPAM
Pohar
09.12.13,05:09
Pohár pretiekol?:---

jj :D
valčeku je lepšie cesto spracovávať :)
arizona
09.12.13,10:22
prave som dospela k zaujimavemu zisteniu :)

ak dostanete neuzitocne a chcete vediet kto vam ho dal, staci nick o ktorom si myslite, ze to bol dat do nezelanych - v prispevkoch neuzitocny bod ostava, vam sa ale strati neuzitocne v prehlade ziskanych bodov
Prave som vyskusala tvoju radu.Blokla som si iba jednu osobu, ktora od predvcera rozdava neuzitocne vsetkym naokolo.
Vsetky neuzitocne za posledne 3 dni mam fuc :D:confused:
...neviem, ci sa mam smiat na takouto ubohostou,alebo tu osobu polutovat :rolleyes:
kopretinka
09.12.13,10:37
ja som to vyskúšala........ale to neužitočné mi zmizlo len z prehľadu,na prednej strane ostalo...
kopretinka
09.12.13,11:20
prečo mi ale zostane neužitočné,keď tú neužitočnú odpoveď vymažem :confused:
buchač
09.12.13,13:00
prečo mi ale zostane neužitočné,keď tú neužitočnú odpoveď vymažem :confused:
To je ako lepšia facka ...
Vyfasuješ jednu a aj keď navštíviš lekára , modrina predsa len ostane ...:---

...a je úplne jedno , či si fásla zaslúžene alebo aj nie ...
alaya1
09.12.13,16:45
A nie je vam jedno, kto vam to dal?
misoft
09.12.13,16:51
Holka - a vieš ty, že mne je to jedno? Mňa už tá kreatúra s rozbitým charakterom nerozhádže - nech sa aj hoci roztrhne. :D:D:D


P.S. Očakávam, že mi zase udrbe neužitočné - nech si poslúži..........
Pohar
09.12.13,17:11
Holka - a vieš ty, že mne je to jedno? Mňa už tá kreatúra s rozbitým charakterom nerozhádže - nech sa aj hoci roztrhne. :D:D:D


P.S. Očakávam, že mi zase udrbe neužitočné - nech si poslúži..........
:D:D:D:D
Pohar
10.12.13,12:06
Pohár pretiekol?:---

jj :D
valček valček
kukučka
10.12.13,12:20
Už by ste s tým mohli prestať, každý sa tu oháňa právami a zabúda na dobré mravy, kazíte náladu na Porade.
Pohar, tebe by si páčilo, keby ti niekto komolil nick?
Richard
10.12.13,13:35
kukučka pekne si to napísala!


Neberte to hlasovanie tak vážne, hlavne v debatách to ani nemá vplyv na body ktoré máte, len vidno koľko ludí "nesúhlasí" s príspevkom, nič viac. Negatívne hlasy nechávam v debatách len kvôli nevhodným príspevkom aby ste ich dokázali skryť.
Tu sú pravidlá, kedy to odpočítava body a kedy nie: http://www.porada.sk/t228451-hlasovanie-a-bodovanie-na-porade-pravidla.html

Túto obkluku (popisuje ju avalik) k zisteniu kto negatívne hlasoval žiaľ zruším. Po dlhej dobe som sa rozhodol že negatívne hlasy budú anonymné, aby tu nevznikali rozbroje a práve naopak v otázkach pomohli k lepšiemu usporiadaniu odpovedí od najlepšej po najslabšiu.

Pohár jednoznačne zneužila možnosť hlasovania, včera som jej to dočasne zrušil a dnes nepoučená narozdávala ďalších 11 hlasov, evidentne to zneužila nie použila, takže som jej právo negatívne odobral navždy. Mám presný výpis hlasovania, kde vidím kto koľko za aký čas a začo dal negatívne hlasy. Hlasovanie má pomôcť k prehľadnosti, nič viac nič menej.