kubci
09.12.13,13:24
.... mam taky problem ze som si bral pozicku este ako zamestnany no pretrvavala aj pocas mojej nezamestnanosti a tak mi tam stupla cifra.... teras som znova zamestnany ale chcu odomna 100€ mesacne ale za mesiac december 200€ .... no bohuzial z mojich 300€ mi to jednoducho nevida .... vyhrazaju sa ze ak nedam teras 200€ som nuteny do 10dni zaplatit celu dlznu ciastku vo vyske 2700€ .... co mam podla vas robit .... dakujem
lujza.j
09.12.13,12:28
Prepac ,ale ked si podpisoval zmluvu prepokladam ze bez natlaku z vlastnej vole a si svojpravny...precitaj si znovu zmluvu....
Nabuduce ked sa pojdes zadlzit ber si pozicku z banky s tou sa da dohodnut ak je problem......
buchač
09.12.13,12:32
.... " v prípade riadneho splácania Vám vrátime úroky " ...

Teraz akurát šla reklama v telke ...
Ale Tvoj prípad to asi nebude .

Pozri sa na to aj z inej strany .
Pozri sa hlavne na tú zmluvu a prečítaj tie najmenšie písmenká ...a budeš v obraze .

Čo máš robiť ?...pýtaš sa ...
Nuž odpoveď je iba jediná .

ZAPLATIŤ ( tú splátku a pokračovať v splácaní ) ...teda , ak ovšem nechceš po súdoch behať a následne mať exekútora na krku a tie náklady sa určite zdvihnú .
AmmiS
09.12.13,18:06
Radu bez nazretia do zmluvy budete zbytočne čakať. Je to nemožné, pretože je dôležité, k čomu konkrétne vás zmluva zaväzuje. Na druhej strane (zo skúseností) môžem potvrdiť, že niektoré spotrebiteľské zmluvy sú v rozpore s Občianskym zákonníkom, zo zákonom o ochrane spotrebiteľa a so zákonom o spotrebiteľských úveroch. V tom prípade sa môžete úspešne dovolať zákonnej ochrany.
Pohar
09.12.13,19:54
nechceš skúsiť skočiť do banky? porozprávať sa s nimi o probléme...koľko by si si mohol požičať v banke? radšej pokri dlh v nebankovke - pôžičkou v banke - tam sa lahšie dohodneš....a lahšie splatíš dlh....- určite lepšie ako riešiť exekútora. ... skus si to rozpísať....a otázne je, koľko aj dlžíš :(
buchač
09.12.13,19:57
Nečítaš ????

..." celu dlznu ciastku vo vyske 2700€ " ....

...s tou kámoškou by som sa veľmi nechválil ...
Kámoška len kámošom pomôže ...a nie každý má takých kámošov ...
Pohar
09.12.13,20:00
prečo by som sa nepochválila? ked to robí dobre....? a vie to robiť....?
buchač
09.12.13,20:05
Takéto preferencie sa dávajú o ľahkých ženách a nie o bankároch .

...šak rozmýšľaj ...
Niekde zadrieš a dotyčná bankárka môže mať problém...