Lifka t
09.12.13,16:01
v septembri mi umrel deda strašne sme ho mali radi,vten den ket sme ho pochovali tak som ho čekala že dojde sa semnú rozlúčit nechála sem si svietit lampu a celá sem sa triasla a plakala som.priatel vedla mna zaspal,a ja som počula zvuk píštalky ktorú nosíval na krku a potom ešte kašlaní.a uplne sem cítila že je enco pri mne pri posteli pretože zrazu sem sa nehýbala - netriasla som sa ani som nemohla nič povedat len sem pozerala nato miesto.trvalo to chvílku asi 5 min.dnes ráno príšla knam babka jeho manželka a povedala mi že sa jej snívalo že stojí pri ní pri posteli a pozerá sa nanu a babka sa ho pýtala že co tu robíš jak si sa sem dostal ale neodpovedal jej a potom sa prebudila.vyzeral uplne tak ako ket mal pohreb tú tvár mal peknú bez vrásek... spolužiačka mi povedala že sa jej to stalo s jejími starými rodičmi a že ked sa to stalo jej dedovi tak jej babka zomrela o 4 mesiace.velmi sa bojim nechcem aj o nu príst.aký je váš názor prosim.

:mee:
Mila123
09.12.13,15:08
ak ste veriaca osoba, vyhľadajte kňaza, ten Vám pomôže .....
a ak by ani to nepomohlo, tak potom psychiatra je potrebné vyhľadať.....
Lifka t
09.12.13,15:12
skúsim knaza ...k psychiatrovi mám ešte daleko!
Lifka t
09.12.13,15:13
a som veriaca !
misoft
09.12.13,18:14
Poprosil by som opraviť názov - to v je nič nehovoriace! http://www.porada.sk/t216110-etiketa-porady.html