mirhu
10.12.13,13:11
Ak mi dodávateľ z CR vystavil nesprávne faktúru - on je platca DPH a my nie sme, čo s tým? Vystavil nám fa bez DPH a mal vystaviť s DPH. Nereaguje na upozornenia o oprave fa. Ako to mám správne naúčtovať?
a_je_to
12.12.13,16:41
Závisí od toho, za čo je tá faktúra. Ak je za tovar, tak máš pravdu. Ale ak je za službu, alebo tovar s montážou, tak má pravdu on. Lebo máš povinnosť zaregistrovať sa podľa § 7a a samozdaniť dodávku.