mondes
11.12.13,14:33
Ahojte, potrebujem zadať dovolenku pol dňa a neviem, akú zložku má dať, ak zamestnanec je odmeňovaný mesačnou mzdou. Môžem dať náhradu mzdy za dovolenku a prepísať 8 hod. na 8 hodiny? Ďakujem pekne.

Aj som to skúsila, ale mi píše, že do časového fondu zamestnanca chýbajú 4 hodiny. Je to ok?
veronikasad
11.12.13,13:57
310 a ľavým tlačítkom myši (alebo to jednoducho prepíš, keď ti hodiny zostanú modré) opravíš hodiny na polovičný úväzok = pri 40 hod, týždennom prac. čase namiesto 8 uvedieš 4. Políčko ti zostane žlté a súčasne v odpracovanom čase ti zostanú v tento deň 4 hod.
veronikasad
11.12.13,14:18
Čo si urobila s tým dňom v mzde ? Neopravovala si tam ? Lebo takto to robievam a nemám s tým problém. Skús vymazať vygenerovnú mzdu a dať ju generovať znovu, nezasahuje do iných zložiek mzdy, len u dovolenky postupuj ako som ti napísala. Nemal by byť problém.
Alebo skús v zložke mzdy (mesačná, hodinová na deň keď má 1/2 dovolenky tiež označiť odpracované 4 hod. = zasunuté políčko ako ostatné odpracované dni a prepísať z 8 hod. na 4)
mondes
11.12.13,14:18
Už to mám,supér. Ako píšeš, vymazala som mzdu a komplet nanovo som urobila a už je to ok. Ďakujem pekne.