69Nathasa92
11.12.13,18:07
Chcela by som poradiť. Pred pár mesiacmi som si objednala mobil z Číny. Mobil funguje, ale pred pár dňami som si mojím vlastným zavinením zlomila konektor, takže mobil mi nenabíja. Viem, že značka môjho mobilu nie je veľmi známa, ale pasuje ku nemu nabíjačka z HTC aj zo Samsungu a vždy keď kontaktujem nejaký mobilservis napíšem im, či by mi to vymenili, odpíšu mi len, že nie, lebo nemajú súčiastky ku môjmu mobilu. A už neviem, čo s tým. To naozaj je mô mobil beznádejne stratený?
arizona
11.12.13,17:26
Necuduj sa. Kazdy radsej obchoduje so serioznym predajcom , u ktoreho mozu reklamovat vadny vyrobok,ako s "no name"cinanom,ktoreho ani gugel nenajde.
Najlepsie je oslovit predajcu u ktoreho si mobil kupila. Ale to asi bude problem, lebo pravdepodobne neposkytuje ziaden servis, preto si dovoli predavat lacnejsie.

Ako hovorili nase babicky: nie sme taki bohati,aby sme kupovali lacne veci...
arizona
11.12.13,17:28
mimotemy
A nezakladaj temu duplicitne, robis tu chaos!!!

Duplicitu som ti vymazala.
erik555
11.12.13,17:34
Necuduj sa. Kazdy radsej obchoduje so serioznym predajcom , u ktoreho mozu reklamovat vadny vyrobok,ako s "no name"cinanom,ktoreho ani gugel nenajde.
Najlepsie je oslovit predajcu u ktoreho si mobil kupila. Ale to asi bude problem, lebo pravdepodobne neposkytuje ziaden servis, preto si dovoli predavat lacnejsie.

Ako hovorili nase babicky: nie sme taki bohati,aby sme kupovali lacne veci...
Alebo ked uz lacne, tak aspon v slovenskych obchodoch ;)
buchač
11.12.13,17:40
Chcela by som poradiť. Pred pár mesiacmi som si objednala mobil z Číny. Mobil funguje, ale pred pár dňami som si mojím vlastným zavinením zlomila korektor, takže mobil mi nenabíja. Viem, že značka môjho mobilu nie je veľmi známa, ale pasuje ku nemu nabíjačka z HTC aj zo Samsungu a vždy keď kontaktujem nejaký mobilservis napíšem im, či by mi to vymenili, odpíšu mi len, že nie, lebo nemajú súčiastky ku môjmu mobilu. A už neviem, čo s tým. To naozaj je mô mobil beznádejne stratený?

Korektor si zlomila ?
Nuž si nedáš masku na ksicht ...
Ak sa zlomil konektor ???
Ak pasuje nabíjačka ...
Nuž daj si na tvár korektor a zbehni do nejakej predajne a kúp si novú nabíjačku so správnym konektorom ...
Capisci ???
69Nathasa92
11.12.13,18:13
No ale ja som to zlomila dnu v telefóne, teda tam kde sa dáva nabíjačka. Mi to tam hŕka celé.
buchač
11.12.13,18:18
No ale ja som to zlomila dnu v telefóne, teda tam kde sa dáva nabíjačka. Mi to tam hŕka celé.
Lenže robíš chybu !!!

Píšeš , kontaktuješ ...zle sa vyjadruješ ....

Šak zbehni osobne do servisu a nevyplakávaj sa na Porade .
Veď servisman musí aj kuknúť ...a nejaká súčiastka sa aj nájde ...
Tu Ti predsa nik nevymení ... či si myslíš , že aj hej ???