Roman Bekeš
13.12.13,10:16
Mám právo vedieť, kto na mňa podal sťažnosť? Prišiel mi papier, že ma navštívi stavebný dohľad. Stavebný dohľad prišiel,urobil čo mal ale odmietol povedať kto podal sťažnosť.
marjankaj
13.12.13,09:19
A ak ti povedia, že anonym, tak ti to bude stačiť?
Tweety
13.12.13,09:19
Nemáš, možno to bol anonym a teda ani oni nevedia, kto sa sťažoval. A načo by ti to bolo? Aby si sa mohol mstiť?
kopretinka
13.12.13,09:53
http://www.porada.sk/t230078-stavebny-dohlad-mam-narok-vediet-kto-na-mna-podal-staznost.html
a načo dupľuješ otázku? a šak si si sám odpovedal,asi nejaká milá suseda....
Roman Bekeš
13.12.13,13:00
Marjankaj: anonym to nebol. Povedali, že nebudu menovať susedu lebo si to nepraje..
Tweety: ty to vieš na 100 %, že nemám právo to vedieť, či len tak odpovedáš? A chcem to vedieť lebo ma to zaujima.
marjankaj
13.12.13,13:08
Marjankaj: anonym to nebol. Povedali, že nebudu menovať susedu lebo si to nepraje..
Tweety: ty to vieš na 100 %, že nemám právo to vedieť, či len tak odpovedáš? A chcem to vedieť lebo ma to zaujima.
Veď si najmi detektíva,. Možno ten ti to zistí.
A to máš toľko susediek, že to nevieš identifikovať? Vynadaj každej a budeš spokojný.

Z ústavy

Čl.2
(3) Každý môže konať, čo nie je zákonom zakázané, a nikoho nemožno nútiť, aby konal niečo, čo zákon neukladá.

Teda ak to naozaj chceš vedieť, tak ho daj predvolať pred súd ako svedka a tam bude musieť vypovedať pravdu.