peter smolenak
13.12.13,21:04
Hladam niekoho kto vie sprostretkovat predaj mäsa a mäsovich virobkou,samozrejme za proviziu.
maleky
14.12.13,09:01
hladas nakupcov ? ake maso ? bravcove ? hydinu ?
buchač
14.12.13,09:36
Peter , očúvaj ...

Vzhadom k Tvojim iným príspevkom sa opýtam :

Ako , ako ....???
Všetko inak v poriadku ...?
Myslím na tie povolenia rôzneho typu ....veterina , hygiena , proste úradný šimel ...

Alebo toho " obchodného zástupcu " hľadáš vopred ???
Takže sa opýtam :
Máš predstavu o výške tej provízie ???
Máš predstavu , koho by si asi tak chcel osloviť ?
Alebo by si to nechal na toho obchoďáka ???

Myslím si , že by si najprv mal urobiť nejaký pútač , smerujúci k Tvojej prevádzke - predajni v rodinnom dome .
Proste zamerať sa na ten predaj z dvora ....
Ver mi , že ak si dobrý a aj budeš mať dobrú ponuku na pulte , tak Ti nebude potrebný žiaden obchoďák a zákazníkov ale dostatok .

Poznám viacero takýchto dvorov a pri jednom sa vždy zastavím , ak idem okolo .
Jeden nákup cca 50 € ...
Keď budeš mať takých viacero , sveta Ti žiť ...
korela
14.12.13,15:32
K tomuto sa veľmi rada vyjadrím. Celá šťastná som objavila web http://www.masodomov.sk/kontakt/. Konečne som objavila donášku čerstvého mäsa, domnievajúc sa, že mäso bude pochádzať z domácich fariem.
Verila som až dovtedy, kým som na stránke nenašla, že garantom kvality mäsa a výrobkov pre vybraný región je pre BA firma Achberger.
A skončila som s vyhľadávaním podobných služieb. Prečo?
S Achbergerom mám po prvom raze (našťastie), tú najhoršiu skúsenosť.
Roky som počúvala od žien, aké má dobré ceny a vďaka tomu nakupovali mäso iba u neho. Idúc okolo nich som v lete v horúčavách kúpila naraz niekoľko kg morčacích pŕs.
Doma som ich rozbalila, že ich rozporcujem. Pod sklom za pultom vyzerali krásne. Domov som však priniesla mäso zrejme vybrané zo spodu, veď viete ako mäsiarom rýchlo behajú ruky, z mäsa som nemohla vyumývať "piliny", ktoré boli pod blankami. Síce nesmrdelo, ale tento jav som nevedela pochopiť.
Vrátili mi peniaze okamžite, s vysvetlením, že mäso pochádzalo zo Španielska, prevážalo sa nechladené, tak bolo v nejakom roztoku. Roztotok cítiť nebolo, ale tie piliny, pôsobili ako drevené. Doslova "keď chcú zákazníci lacné mäso, tak také nakupujeme".

Takéto stránky budú čoraz viac v budúcnosti žiadané. Ten, kto si bude hľadať spolupracovníkov, ako v spomínanom prípade, mal by si ho dobre preveriť.
Ak si vytvorí svoj web, treba ho "nadopovať" čo najviac všetkými pravdivými možnými dokladmi a certifikátmi pre dôveryhodnosť. O to bude na trhu úspešnejší.

Už netreba ani mäso dovážať z druhej strany Európy a sveta, keď ho máme za horami v Poľsku.
Však peniaze nesmrdia.

Ešte doplním:
O nás
Chceme priniesť pre obyvateľov nadštandartnú službu, prémiovej kvality.Podporiť miestnych slovenských výrobcov tradičných mäsových výrobkov a predávať tovar tej najvyššej kvality za primerané ceny.

A preto ak:

Celý deň ste v práci a vždy, keď si spomeniete, že potrebuje kúpiť mäso, sú všetky poriadne mäsiarstva už zatvorené a neostáva Vám nič iné, ako návšteva supermarketu?
Počuli ste od známych o dobrom mäsiarstve vo vašom okolí, ale Vy sa tam nikdy neviete dostať?
Chcete pripraviť z mäsa obed, večeru, grilovaciu párty, ale nevyznáte sa v mäse a neviete, aký druh a aké množstvo by ste mali kúpiť?
Potrebujete kúpiť väčšie množstvo mäsa, ale nemáte si ho ako odviezť?
Chcete si urobiť domácu zabíjačku a budete na to potrebovať celé bravčové polovičky ?
Máte reštauráciu alebo inú prevádzku a hľadáte stáleho a kvalitného dodávateľa mäsa?
Strácate už prehľad vo všetkých tých reklamných akciách, letákoch a najrôznejších ponukách na mäsové výrobky, mäso, hydinu?
Ak ste aspoň na jednu z týchto otázok odpovedali áno, potom ste na tej správnej stránke.
Tu si môžete objednať mäso, mäsové výrobky, hydinu, ryby a ďalší tovar:

jednoducho
rýchlo
za dobrú cenu
A pritom dostanete:

kvalitný tovar od osvedčeného mäsiara z Vášho okolia
predávané bravčové a hovädzie mäso, ako aj mäsové výrobky sú výhradne Slovenského pôvodu .
Výber mäsových výrobkov je orientovaný na menších tradičných výrobcov s prihliadnutím na šprcifiká regionálnych chutí.
mäso priamo až do Vášho bytu, domu, kancelárie, reštaurácie, prevádzky, skrátka všade tam, kde ho potrebujete
doprava po naplnení minimálnej výšky objednávky je ZADARMO !!!

Váš internetový mäsiar
masodomov.sk


Pokiaľ im tam bude svietiť ACHBERGER, tak im neverím.

Manžel vždy hovorieva, čo je lacné, je podozrivé. Dnes prašť, ako uhoď.