Ferrell
15.12.13,15:44
Zdravim,

zhruba pred vyse mesiacom som dal do opravy pokazeny notebook. Chyba bola v napajacom konektore (trebalo podlozit napajaci kabel, aby mal notebook stavu), ktoreho oprava ma vysla na 60 Eur (cena konektora 5 Eur + robota 55 Eur).

Zhruba po 10 dnoch mi notebook vratili "udajne" opraveny. Ked som sa ho snazil zapnut tak niekedy nenabehol ani bios a niekedy nabohol aj windows, ale po chvili zamrzol. Napajaci konektor bol, ale opraveny, lebo indikator dobijania baterie svietil. Notebook som dal reklamovat. Reklamaciu mi neuznali, lebo sa nejedna o opravovanu vec.

Budem vdacny za kazdu radu ako mam postupovat. Opravili mi jednu vec a pri oprave mi pokazili druhu.
misoft
15.12.13,16:33
A si si na 100% istý, že ti ho pokazili? Možno sú len povolené prepojovacie dátové a napájacie káble (konektory) na doske).
Oni ti opravovali konektor - t.z. dali dole max. spodný kryt, dostali sa k doske a pracovali s konektorom - je možné, že museli dať dole HDD a klávesnicu (príp. ešte niečo) aby sa ku konektoru dostali. V takomto prípade totiž ani nie je potrebné, aby NB musel byť nabehnutý (nabootovaný) - dobrý opravár pri takej chybe si vystačí s mikropájkou a multimetrom.....
Ferrell
16.12.13,05:12
To ze mi ho pokazili isty nie som, len som ho nevedel spustit. Ze bol zle zasadeny HDD som si vsimol, ale ked som ho zacvakol dobre tak som ho stale nevedel spustit.
Ci su povolene prepojovacie datove a napajacie kable na doske som urcit nevedel, lebo sa do toho nevyznam.
Viem, ze mi daval dole celu dosku a ze vraj ju chcel cistit. Myslel som si ci nieco nepokazil pri tom.
Kazdopadne mi reklamaciu nechcel uznat, ze sa chyba nevztahuje na opravovany konektor. Ci len odomna nechceli vydrankat este nejake peniaze.
Cize ak dobre chapem tak takato chyba: "Ked som sa ho snazil zapnut tak niekedy nenabehol ani bios a niekedy nabohol aj windows, ale po chvili zamrzol." mohla nastat pri zlom napojeni nejakych kablov?
Skusim im tam dnes zavolat nech sa na to este pozru?