1236Lenca
15.12.13,15:46
Máme elektronickú komunikáciu s DÚ. Je potrebné zasielať po odoslaní elektronického výkazu aj nejaké potvrdenie o odoslaní poštou?

Ďakujem
unamour
15.12.13,19:20
ak čokoľvek posielaš prostredníctvom dohody s DÚ, teda elektronicky, potvrdenie o odoslaní výkazu je potvrdením pre Teba na DÚ ho už nemusíš posielať.
Terezia13
15.12.13,20:45
nie, neposiela sa, práve som to minulý týždeň riešila na DÚ aj ja osobne
truch
16.12.13,06:43
záleží na tom, akú dohodu máš s DÚ podpísanú, ak máš ešte tú starú / platí do konca tohoto roku / tak krycie listy musíš posielať, ak už máš novú dohodu, podľa § 13 ods. 5 zákona č.563/2009 Z.z. tak neposielaš nič
Antonia Jendrišáková
16.12.13,15:38
S týmto súhlasím, aj ja.