Lena7
16.12.13,01:58
Dobry den,
SURNE odkupim nacate, alebo nepouzite lieky na oddialenie menstruacie- Lutenyl, Norethisteron alebo Dufaston v expiracnej dobe. Vedel by mi niekto z vas ich predat?(V Presovskom kraji mozny osobny odber, v inom pripade preplatim postovne.)

Ake mate skusenosti z vyssie uvedenymi liekmi. Prip. ak mate, podelte sa i o babske tipy na oddialenie menstruacie.
Dakujem. ;)


Dakujem.
alaya1
16.12.13,05:15
Nerob to, rozhadzes si hormony., radsej si ju daj skor vyvolat u gynekologa, je to mensie zlo, ako toto. A neviem, ci ti tu niekto ponukne, obchodovat s liekmi na Porade je dost zvlastne.
lujza.j
16.12.13,09:37
Mam.... s tym druhym mam aj doma....ale prezi radsej bez liekov....aj tak som spinila a nohy-lytka som mala uplne horuce.....zly pocit a nervozita.....ale kazdy organizmus je iny.kupila som normalne v lekarni bez predpisu.....
alaya1
16.12.13,09:56
Nepises ani, kolko mas rokov, moze ti to poriadne rozhadzat mens. cyklus, poskodit pecen a nehovoriac o inych vedlajsioch ucinkoch.
BXLmiami
16.12.13,10:00
Mam.... s tym druhym mam aj doma....ale prezi radsej bez liekov....aj tak som spinila a nohy-lytka som mala uplne horuce.....zly pocit a nervozita.....ale kazdy organizmus je iny.kupila som normalne v lekarni bez predpisu.....
Nie je náhodou obchodovanie s liekmi mimo lekáreň trestný čin?Myslím,že ano.
jslancik
16.12.13,10:06
ako rozumná mladá dáma určite máš svoju gynekologičku. A vieš, že takéto lieky ti predpíše bez problémov (ak nie, tak má na to dôvod, a bolo by to pre tvoje dobro). Vie ti poradiť, ktoré sú vhodnejšie konkrétne pre teba. Alebo pi veľa citrónovej šťavy :D
cacka
16.12.13,10:15
Ja som začiatkom tohto roka musela užívať Norethisteron asi 1 týždeň a poviem ti, že už nikdy viac... Brucho som mala ako balón, nepríjemný tlak v podbrušku a nervozita a potom dosť silná menštruácia. Pokiaľ na to nie je veľmi závažný dôvod, tak to takto nerieš, prípadne použi tampóny (pokiaľ sa jedná o dovolenku)....treba si uvedomiť, že je to humus chémia....
Lena7
16.12.13,13:16
Dakujem za Vase odpovede. Uvedomujem si riziko problemov, ako aj nelegalnost predaja. Nestiham ist ku svojmu gynekologovi. Ide mi o posunutie 5dni.
lujza.j
16.12.13,13:23
Mam.... s tym druhym mam aj doma....ale prezi radsej bez liekov....aj tak som spinila a nohy-lytka som mala uplne horuce.....zly pocit a nervozita.....ale kazdy organizmus je iny.kupila som normalne v lekarni bez predpisu.....
Nie je náhodou obchodovanie s liekmi mimo lekáreň trestný čin?Myslím,že ano.
Ja s tym mam co? Opytala som sa v lekarni ci mi preda.... predala .....hotovo,ja som kupila...moje riziko moj problem....aj tak som ich nakoniec neuzivala su doma.....
Pohar
16.12.13,13:54
Mam.... s tym druhym mam aj doma....ale prezi radsej bez liekov....aj tak som spinila a nohy-lytka som mala uplne horuce.....zly pocit a nervozita.....ale kazdy organizmus je iny.kupila som normalne v lekarni bez predpisu.....
Nie je náhodou obchodovanie s liekmi mimo lekáreň trestný čin?Myslím,že ano.
Ja s tym mam co? Opytala som sa v lekarni ci mi preda.... predala .....hotovo,ja som kupila...moje riziko moj problem....aj tak som ich nakoniec neuzivala su doma.....
lieky ktoré sú na recept by sa nemali kupovať....
BXLmiami
17.12.13,06:40
Mam.... s tym druhym mam aj doma....ale prezi radsej bez liekov....aj tak som spinila a nohy-lytka som mala uplne horuce.....zly pocit a nervozita.....ale kazdy organizmus je iny.kupila som normalne v lekarni bez predpisu.....
Nie je náhodou obchodovanie s liekmi mimo lekáreň trestný čin?Myslím,že ano.
Ja s tym mam co? Opytala som sa v lekarni ci mi preda.... predala .....hotovo,ja som kupila...moje riziko moj problem....aj tak som ich nakoniec neuzivala su doma.....
Ja som sa pýtala.Pokiaľ Ti to predal farmaceut čo nemal,je to jeho maslo na hlave.Ale zarazilo ma,že vôbec v takejto téme reaguješ.Nemusíš odpovedať nechcem sa hádať,len vysvetľujem svoju reakciu.