alaya1
16.12.13,07:59
Nezobrazuju sa mi notifikacie, ze mam sukromnu soravu..Pouzivam prehliadac Chrome.
Je to neprijemne, ak na sukromnu spravu pridem o dva dni, ci tyzden, ze ju tam mam neprecitanu, nakolko nesledujem svoje nastavenia pravidelne.
buchač
16.12.13,07:10
Nastav si nastavenia ...

Moje nastavenia
Upraviť možnosti

...a následne :

Súkromné správy
Súkromné správy:
Zapnuté súkromné správy
Vypnuté súkromné správy

PORADA umožňuje zasielanie súkromných správ medzi členmi navzájom. Každý člen má na stránke PORADA vytvorenú schránku na príjmanie súkromných správ. Táto služba sa dá využívať iba medzi členmi a funguje ako vnútorná pošta so schránkami. Viac informácií tu.

Ak nechcete takéto správy posielať a prijímať, tu si môžete túto službu de/aktivovať.
Prijímať súkromné správy:
Len od kontaktov, priateľov a moderátorov
Od všetkých členov

Môžete limitovať prijímanie správ len na priateľov a známych. Ostatní Vám nebudú môcť písať.
Upozornenie na novú súkromnú správu v okienku:
Zobraz okienko s upozornením o novej súkromnej správe
Nezobrazovať vyskakovacie okienko pri novej správe

Pri prehliadaní stránky PORADA sa Vám môže objaviť nové okienko s upozornením o novej súkromnej správe v schránke súkromných správ.
Odosielanie súkromných správ:
Uložiť kópiu v priečinku Odoslané SSItems
Neukladať odoslané správy
alaya1
16.12.13,07:18
Mam nastavene aj vyskakovacie okienko, to niekedy vyskoci, ale nie vzdy. Zablokovane nemam nic. Chodili bez problemov, teraz chodia ako chcu :)
buchač
16.12.13,07:22
Vyšmar Chromého ......
Ja si spievam v Opere bez problémov ...
alaya1
16.12.13,07:23
Veteran v robote ma rad iba Chroma :)
lujza.j
16.12.13,07:51
Ja mam chromaka...urobila som nove nastavenia sve ok
avalik
16.12.13,07:54
alaya1
16.12.13,08:38
Dakujem, fakt som to tam nemala bodknute ,ale divne, ze niekedy prisli, inokedy nie, alebo oneskorene. Uvidime.
kopretinka
16.12.13,13:54
mne tiež prestali vyskakovať notifikácie po tom,ako bolo urobené to nové nastavenie notifikácií.Je zaujímavé,že všetko mi ostalo tak,ako som to mala,iba notifikácie na správy sa vypli....