hoci
16.12.13,18:43
Chcem dať okamžitú výpoveď zamestnávateľovi z dôvodu nevyplatenia mzdy. Dnes je 16.12., ale výpoveď by som mu chcel dať až 7.1.2014, keďže mám na to 30 dní. Ale obávam sa, že odo mňa nezoberie výpoveď a budem to musieť poslať poštou doporučene. Keďže bude vedieť o čo ide, zásielku neprevezme a bude čakať 18 dní, a v poslednom dni to preberie. Lenže ak to pošlem toho 7.1.2014 tak +28 dní je už po lehote v ktorej to môžem podať, tak aby to bolo právoplatné. Alebo sa mýlim?
Tweety
16.12.13,18:54
§ 69
(1) Zamestnanec môže pracovný pomer okamžite skončiť, ak

a) podľa lekárskeho posudku nemôže ďalej vykonávať prácu bez vážneho ohrozenia svojho zdravia a zamestnávateľ ho nepreradil do 15 dní odo dňa predloženia tohto posudku na inú pre neho vhodnú prácu,
b) zamestnávateľ mu nevyplatil mzdu, náhradu mzdy, cestovné náhrady, náhradu za pracovnú pohotovosť, náhradu príjmu pri dočasnej pracovnej neschopnosti zamestnanca alebo ich časť do 15 dní po uplynutí ich splatnosti,
c) je bezprostredne ohrozený jeho život alebo zdravie.
(3) Zamestnanec môže okamžite skončiť pracovný pomer iba v lehote jedného mesiaca odo dňa, keď sa o dôvode na okamžité skončenie pracovného pomeru dozvedel.

(4) Zamestnanec, ktorý okamžite skončil pracovný pomer, má nárok na náhradu mzdy v sume svojho priemerného mesačného zárobku za výpovednú dobu dvoch mesiacov.

Takže neide o výpoveď ale o okamžité skončenie PP.
Doplním ešte splatnosť mzdy
§ 129
Splatnosť mzdy

(1) Mzda je splatná pozadu za mesačné obdobie, a to najneskôr do konca nasledujúceho kalendárneho mesiaca, ak sa v kolektívnej zmluve alebo v pracovnej zmluve nedohodlo inak.

K doplnenému v komentári:
§38
(4) Povinnosť zamestnávateľa alebo zamestnanca doručiť písomnosť sa splní, len čo zamestnanec alebo zamestnávateľ písomnosť prevezme alebo len čo ju poštový podnik vrátil zamestnávateľovi alebo zamestnancovi ako nedoručiteľnú, alebo ak doručenie písomnosti bolo zmarené konaním alebo opomenutím zamestnanca alebo zamestnávateľa. Účinky doručenia nastanú aj vtedy, ak zamestnanec alebo zamestnávateľ prijatie písomnosti odmietne.
veronikasad
16.12.13,18:58
Za ktorý mesiac ti nebola vyplatená mzda a kedy máte v pracovnej zmluve výplatný termín ?
hoci
16.12.13,20:11
-Áno to spĺňam všetky podmienky zo Zákona §69 ods.1 b) , nevyplatená mzda do konca splatnosti a ani po nasledujúcich 15 dňoch. Dnes skončila tá 15 dňová lehota na úhradu nezaplatenej mzdy (tú sme určili správne). Teraz riešim to, že mám len mesiac na to, aby bolo moje OKAMŽITÉ skončenie PP právoplatné. Predpokladám totiž, že šéf mi ho osobne odmietne prevziať, tak ho budem musieť poslať poštou doporučene. Keďže šéf sa dovtípi že ide o "výpoveď"-tak to neprevezme. Čiže sa zásielka vráti, on ju vyzdvihne na 18. deň. Prečítajte si prosím nasledujúce (11. - 15. odsek):
http://www.epi.sk/456/Co-v-pripade-ak-zamestnavatel-nevyplati-zamestnancovi-mzdu_13905.aspx - tu sa uvádza: "ods.11: Pracovný pomer sa skončí ihneď po jeho doručení! ...
ods. 15 c): Účinky doručenia nastanú dňom, kedy pošta vráti písomnosť ako nedoručiteľnú. "
Nakoľko svojho šéfa dobre poznám, predpokladám, že sa takto zachová. No tým pádom, mne bude plynúť PP dokým sa mi nevráti zásielka...t. j. 18dní+viete, tu ide o čas. Máte s tým nejaké skúsenosti? vlastne, keby sa to celé nestihlo, tak sa premrhá tá prekluzívna mesačná lehota na podanie okamžitého skončenia PP. pochopil som to správne?
hoci
16.12.13,20:19
október, výplatný termín je posledný deň nasledujúceho mesiaca.
JankaO
16.12.13,20:30
Okamžité skončenie v zmysle § 69/1b treba doručiť tak, ak by ju neprevzal a zásielka sa vrátila, tak fikcia doručenia by bola do 30 dní od 16.12.2013... (27.12.)
hoci
16.12.13,20:36
Myslíte, že by som to mohol poslať aj napr. kuriérom inej spoločnosti než je Slov. pošta, aby som skrátil čas navrátenia nedoručenej zásielky?
hoci
16.12.13,20:44
..čo znamená "fikcia doručenia"?
je mi jasné, že ak z-ľ uvedie dôvod v na lístku od pošty, že odmieta zásielku, tak sa to berie za doručené.
Ale teraz ide o ten čas - teda on iste pôjde na poštu po tú zásielku až na 18. deň a ja dovtedy budem musieť byť zamestnaný uňho a tŕpnuť, že kedy už konečne si to preberie alebo nepreberie. Je to taká haluz, lebo by to malo byť okamžité skončenie a nie naťahovanie.. Ide mi v podstate o to, že čo keby sa to v tej mesačnej prekluzívnej lehote nakoniec nestihlo...
ivka70
16.12.13,20:49
Na poste pri podavani zasielky je mozne skratit uloznu dobu napr. na 5 dni, cize nemusis cakat 18 dni, ak zasielku neprevezme. 18 dni je standardna ulozna doba, ak nic nezmenis.
veronikasad
16.12.13,20:50
Nedá sa určiť na pošte kratšia odberá lehota ako 18 dní ? SP má bežne podstatne kratšiu odbernú lehotu, tuším 6 dní.
hoci
16.12.13,21:01
No toto som konkrétne tiež hľadal na nete, našiel som že má aj napr. 7dňové, alebo aj 3dňové. Tie 3 dňové sa používajú pri správnych konaniach. Ale neviem, či sa to dá využiť v tejto súvislosti. Hlavne, či by to nebolo nejako právne spochybniteľné, že by to nebola tá 18 dňová lehota, nakoľko počítam s tým, že od šéfa budem musieť nakoniec tie peniaze vymáhať...