Kajuš Kaja Rišková
17.12.13,11:35
Čaute nefunguje mi mp3 multimedia player .
Ked dám USB kábel do mp3 a dám ho do pc do toho portu ale nezobrazí sa mi na počítači aj ked ju mám zapnutú aj som ju bola vymeniť ..túto čo mám je už tretia lebo ani nie tie pred tím mi nefungovali
taiko
17.12.13,10:38
Čaute nefunguje mi mp3 multimedia player .
Ked dám USB kábel do mp3 a dám ho do pc do toho portu ale nezobrazí sa mi na počítači aj ked ju mám zapnutú aj som ju bola vymeniť ..túto čo mám je už tretia lebo ani nie tie pred tím mi nefungovali
1. a keby si napisal a aj typ mp3 prehravaca?
2. nejake drivers netreba nainstalovat?
3. navod co hovori?
4. podla toho, co pises, problem nie je v prehravaci. Skusila si to aj na inom PC?
Kajuš Kaja Rišková
17.12.13,10:42
1MP3 multi media player
2. ale mne nejde zobaziť na pc ked som bola v tej elektronike kde som to kupovala tak ani oni to nevedeli
3. nemám k tomu žiadni návod
4. na ich pc to išlo ale neviem čo ja mám robiť niesom v tom odborník :D
taiko
17.12.13,10:56
1MP3 multi media player
2. ale mne nejde zobaziť na pc ked som bola v tej elektronike kde som to kupovala tak ani oni to nevedeli
3. nemám k tomu žiadni návod
4. na ich pc to išlo ale neviem čo ja mám robiť niesom v tom odborník :D
Fuuha.
Je mi to luto. So vsetkym respektom k Tebe, sa mi vidi ze si uplny PC-unfamiliar.
Ale skusme.
1. mozes odpotit ten mp3 prehravac so svojim smartphonom a prilepit tu fotky
2. popripade sem napis vsetko co vies precitat na mp3 prehravaci z ktorejkolvek jeho strany
3. tam kde Ti ten mp3 prehravac predavali T a podla mna obtiahli. Kazda vec, ktora sa predava nova musi mat navod
4. podla mna by si mala ist do toho obchodu kde si kupila a vratit ten prehravac, s odovodnenim, ze Ti nefunguje a nech Ti vratia peniaze. A mala by si si preharavc kupit niekde, kde Ti ho predaju so vsetkym co k nemu patri. ( minimalne s navodom)