scam
17.12.13,12:37
Nakupujeme ocel z ČR a následne ju predávame tuzemskému odberateľovi. Niekedy je to na priamo, niekedy na konsignačný sklad. Ako mám postupovať na prelome rokov s materiálom, ktorý sa nevyskladní? Po novom musím fa vystavovať bez DPH. Asi by som postupovala podľa zmluvy, kedy vyskladňujeme vždy k 15. a 30. Ak sa materiál nespotrebuje do konca roka, v novom roku budem fakturovať bez DPH podľa §69 ods. 12 pís. g) s dátumom dodania buď 15. alebo 30. Na vstupe sme uplatnili samozdanie. Uvažujem správne?
kaja296
17.01.14,10:32
áno,správne :-)