kaiz
17.12.13,21:14
Dobry den, rad by som informoval u skusenejsich. Moja manzelka bola na materskej dovolenke od maja 2012. V juli 2012 sa nam narodil syn. Teraz je na rodicovskej uz niekolko mesiacov. Scvrkavaju sa nam pomaly ale iste financie a uvazujeme ze by nastupila do prace, Ma ponuku od svojho povodneho zamestnavatela nastupit na polovicny uvazok. Na druhej strane vsak chceme este jedno dieta. Nevieme vsak, ako sa bude ratat vyska dalsej materskej v pripade ze manzelka odrobi napriklad polroka na polovicny uvazok. Docital som sa, ze vyska meterskej sa rata z priemeru za posledny rok. Ak tomu dobre rozumiem, ist robit na polovicny uvazok na kratsi cas, ako je rok sa jej paradoxne vobec neoplati, kedze bude potom dostavat len polovicnu matersku, aku by dostavala, kebyze ostane doma a pri druhom babe dostane automaticky tu povodnu, pekne okruhlu matersku, ktoru poberala pri prvom. Je to specificka situacia, ale radi by sme si to overili, ci to je naozaj tak. Za akekolvek rady vopred dakujem.
Xanti
17.12.13,21:10
No manželka môže s pôvodným zamestnávateľom uzavrieť novú zmluvu na kratší pracovný čas alebo na dohodu, a ak otehotnie tak bude mať nárok na MD z pôvodnej zmluvy a tiež na MD z novej zmluvy ... resp. z dohody , nakoľko pri dohode s pravidelným príjmom sa platia všetky odvody ako u zamestnanca .. takže relatívne si vie ešte materskú novou zmluvou polepšiť ...
Ale ako píšem novou zmluvou resp. dohodou nie dodatkom k pôvodnej zmluve ...
kaiz
18.12.13,06:49
Dakujeme za dobru radu:-)
Xanti
18.12.13,10:59
Nie je zač.