jaanna
18.12.13,07:54
Prosím o informáciu, či faktúra vystavená za služby od dodávateľa, ktorý je registrovaný podľa par. 7a Zákona o DPH musí obsahovať nejaký predpísaný text. Ďakujem.
neviete mi poradiť či podľa par. 74 ods 1 písmeno h alebo k
tictac7
18.12.13,08:34
obaja sú SK subjekty?
jaanna
19.12.13,04:58
nie dodávateľ je SK a odberateľ CZ
tictac7
19.12.13,11:00
áno. Presné znenie nájdeš v § 74
jaanna
20.12.13,07:10
neviete mi poradiť či podľa par. 74 ods 1 písmeno h alebo k
tictac7
09.01.14,10:30
písmeno h) hovorí sadzba dane ALEBO oslobodenie no a v ďalších písmenkách máš dôvod oslobodenia, teda, použiješ písmenko k) a doslova to, čo je v ňom v úvodzovkách, napíšeš