Ejo
18.12.13,13:05
Dobrý deň. Ak platiteľ dph predložil teraz v 11 mesiaci všetky faktúry od orange od januára 2013, može si nárokovať zo všetkých naraz odpočet dph v 11. mesiaci?
Ďakujem
tictac7
18.12.13,13:12
áno.
kn-alka
18.12.13,13:12
http://www.porada.sk/t230287-zabudnuty-pokladnicny-blok-a-odpocet-dph.html

podľa §51 zákona o DPH má nárok na odpočet kedykoľvek počas roka, najneskôr v decembri

Mimochodom, je to tu spomínané mnohokrát, stačí trošku pohľadať.