BorisL
18.12.13,19:26
Ahojte,
ja by som sa chcel opýtať či mi neviete poradiť stránku alebo spoločnosť ktorá preveruje či som alebo nie som v ban./neban. úv. reg.
Pretože žiadal som o úver v banke neprešiel mi v nebankovke tiež, tak neviem bolo mi povedané že podľa moja mojich údajov to neschválili. Mám síce úver v PB ale riadne ho platím a nemeškal som so splátku pretože sa mi strháva trv.príkazom. tak ak máte niekto skúsenosť tak mi dajte vedieť.
Ďakujem
Boris
misoft
18.12.13,18:30
kopretinka
18.12.13,18:32
keď máš malý príjem,tak ti pôžičku nedajú,aj keď nie si dlžník a neomeškávaš sa s platením
BorisL
19.12.13,09:25
no príjem nemám najmenší cca 500- 650 €a nežiadal som o veľa žiadal som o 1200€ ale ďakujem za odpovede :-)
kopretinka
19.12.13,10:07
no príjem nemám najmenší cca 500- 650 €a nežiadal som o veľa žiadal som o 1200€ ale ďakujem za odpovede :-)
a koľko teraz platíš ten úver? v banke ti odrátajú ešte aj niečo na vyživované osoby,napr.my sme doma len dvaja dospelý,každý máme svoj príjem a aj tak odpočítali niečo na manžela,odpočítali všetky splátky a výdavky a ostalo mi málo,neschválili.to. Banky overujú žiadateľa v bankovom registry,nebankovky v nebankovom registry.nevidia si navzájom do svojich registrov.
Neviem teda,v čom môže byť problém,v každom prípade ti to mali povedať,aký je dôvod zamietnutia.
Bez problémov som dostala dosť vysoký úver v XY (aby to nebola reklama :D )
dokonca iba na 5 rokov,dokonca na splátky,ktoré som si sama určila,ale ja tam už roky mám kartu a priebežne vyberám a splácam,takže som pre nich dôveryhodná.
BorisL
19.12.13,17:47
No teraz platím úv. 147,10 € :D ale cchel som splatiť jeden s touto hotovosťou ( 3 úvery v jednej splátke) pálka no sme dvaja dosp. a mám aj dcérku má 1r skoro.. tak neviem no nič mi nepovedali len to že nemôžu povedať že prečo lebo je to interný predpis rsp. tajomstvo... tak je to aj tak všetko o**b si požičiam 1000€ a vrátim 1900 smutné.. koľko ľudí je zaúverovaných :-( tak nevadí ale ďakujem za odpovede a rady porady ;-)
duves
19.12.13,18:33
Ja robím priamo z pôžičkami v banke a vidim ake množstvo klientov sa snaží zadavat uplne ine záväzky než ma. Takto sa to ti neda nič povedať. Inak by banky mali zlu platobnu disc.. klientovi oznamovat, ale tu si môžeš zistiť aj sam, misoft ti dal link kde sa maš obratiť.
Mila123
19.12.13,18:40
Ja robím priamo z pôžičkami v banke a vidim ake množstvo klientov sa snaží zadavat uplne ine záväzky než ma. Takto sa to ti neda nič povedať. Inak by banky mali zlu platobnu disc.. klientovi oznamovat, ale tu si môžeš zistiť aj sam, misoft ti dal link kde sa maš obratiť.
keď už , tak pracuješ s pôžičkami.......(7. pád tomto prípade)
duves
20.12.13,08:20
no jasne, patrí tam "s"
misoft
20.12.13,16:52
keď už , tak pracuješ s pôžičkami.......(7. pád tomto prípade)
...inými slovami - prašule mu rukami prechádzajú....... :D
duves
20.12.13,17:59
keď už , tak pracuješ s pôžičkami.......(7. pád tomto prípade)
...inými slovami - prašule mu rukami prechádzajú....... :D
Iba virtualne, ako čísla v obrazovke :---