Vedno
18.12.13,20:54
Som 6 mesiacov po artroskopii kolena (poškodený meniskus ) po operácii všetko dobré chodil som na rehabilitácie, užíval som consodruf , potom mi môj doktor odporučil kolagenové inekcie do kolena že aby sa to lepšie zahojilo(bol som na troch ) po nich som už mal konečne byť zdravý (ešte užívam vyživové doplnky na kolená,chrupavku ) a vec je taká že koleno ma bolí ešte viac ako pred operáciou , puchne mi , tvrdne , ťažko sa mi ohýba už neviem čo ďalej ,, je tu niekto podobný s takýmito ťažkosťami ? (p.s mám len 19 rokov)
fioldo
18.12.13,20:03
nazdar ja som po dvoch operaciach kolena a po prvej sa mi stav zhorsil ako tebe..dovod bol taky ze sa mi v kolene zacala produkovat krv a voda .. po niekolych vybratiach som si nechaval pychat obstreky z vlastnej krvy.. je to draha zalezitost u sukronika...po tomto vsetkom som si vybavil dalsiu MR a pri nej mi zistili dalsie mierne poskodenie menisku.odovodnenie doktora bolo ze poskodene ostava poskodenym a operaciou sa nic nelieci ale ulavuje od bolesti a naprava poskodenie. po dalsich vysetrenia som musel ist na este jednu laparoskopiu kde mi odstranili vnutorny meniskus....bolesti pred prvou som pocitoval na vonkajsku a po druhej vnutrjsku..zevraj je to dovodom ze uz jeden oslabeny a viac zatazujes druhy