sancho2
20.12.13,08:24
Mali mať technológie tvarovateľnosti a nemajú ich. Povedali mi, že sú posledné na sklade a nemajú už ani originál krabicu, tak som si to nevedel skontrolovať, až doma na internete. (Dali mi ich v krabici od lyžiarok)
kukučka
20.12.13,08:10
Môžeš, samozrejme, si v práve, len či to bude rýchle jednanie? Veď uvidíš sám, či ten, čo ti to predal, tomu nerozumel, alebo ťa úmyselne oklamal.
ivka70
20.12.13,08:11
A vies dokazat, co ti povedali?
Pretoze to, ze ti predavac cosi povedal, nie je dovod na vratenie tovaru.
sancho2
20.12.13,08:30
veď predavač by mal podľa mňa podávať korektné info, neviem komu inému by som veril.... No bol tam pri mne otec, ale neviem či to uznajú, keďže je to rodina...
arizona
20.12.13,08:34
Ak je predajca seriozny, tak by mal uznat, ze podal nepravdive,alebo nedostatocne informacie o tovare,ktore ta presvedcili o kupe tovaru.
Takze skus ho presvedcit a pozaduj napravu. Zalezi od teba, ci to zvladnes,lebo predavac moze tvrdit nieco ine.

A zakon neprikazuje predajcovi vziat tovar naspat ,ak si ho kupil v kamennej predajni. Ine ti nezostava, iba osobne jednanie /bud s majitelom, alebo veducim/.
lujza.j
20.12.13,08:44
Je tovar ktory zasadne kupujem v specializovanej predajni....a korcule aj ked nevieme o aky druh ide......tam u mna patri....
sancho2
20.12.13,09:05
ide o značku Bauer, takže lacné neboli..... v každej predajni by mali vedieť poskytnúť plnohodnotné informácie o výrobku, ktorý predávajú si myslím...
lujza.j
20.12.13,09:12
To co by mali je jedna vec realita druha.....nebud naivny.... Ja sa na toto nespolieham....
sancho2
20.12.13,09:18
už sa nebudem ani ja spoliehať.... ja som nikdy nikoho neoklamal, naivitou som to čakal aj od druhých... už takú chybu nespravím.....
lujza.j
20.12.13,09:35
Juj...ale toto sa tu nenosi....o zakaznika ide iba dovtedy pokial zaplati kešku v pokladni....potom čau a uz neotravuj...